Консультації онлайн Пошук
Наукові відділи та клінічні відділення
Відділ ендоваскулярної хірургії та ангіографії
Опис відділу Співробітники відділу
Фуркало.jpg
Керівник відділу, доктор медичних наук

Фуркало
Сергій Миколайович

Перші ендоваскулярні  втручанняв Україні були розроблені і виконані саме тут. Впроваджені в практику працівниками відділу новітні оперативні техніки та сучасне обладнання – це ті фактори, які забезпечують відділу лідерство в ендоваскулярній хірургії нашої країни.  

Основні  напрямки науково-практичної діяльності відділу:

-         Стентування коронарних, сонних, ниркових артерій ( в тому числі одномоментні втручання на кількох судинах), артерій трансплантатів.

-         Внутрішньосудинне протезування аневризм черевної аорти.

-         Закриття дефектів межпередсердної перетинки.

-         Встановлення фільтрів до порожнистих вен (кава-фільтрів)

-         Лікування портальної гіпертензії.

-         Втручання із закупоркою судин при пухлинах, кровотечах, вадах розвитку.

Коронарна ангіопластика та стентування артерій при ішемічній хворобі серця

Виконуються складні коронарні інтервенції, багатосудинне стентування з використанням стентів, що мають медикаментозне покриття, як первинні, так і у випадках повторних втручань після попередніх операцій на серці, при хронічних коронарних оклюзіях, при поширеному мультифокальному атеросклерозі.

Рентгенендоваскулярна балонна дилатація вроджених стенозів клапанів серця, ендоваскулярне закриття вроджених дефектів серця.

Відділ ендоваскулярної хірургії.jpg
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo