Дисертації що подані до захисту
 • САВІН Володимир Васильович

  Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему “Клітинна стимуляція ангіогенезу в комплексному лікуванні хворих на хронічну ішемію кінцівок”.
 • ОЛІНИК Юрій Васильович

  Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему “Трансплантація клітин кордової крові в комплексному лікуванні хворих з хронічними трофічними виразками венозної етіології”.
 • ГРИНЕНКО Олександр Валентинович

  Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему “Хірургічне лікування гепатоцелюлярної карциноми з пухлинним тромбозом воротної вени”.
 • ПЕРЕРВА Людмила Олександрівна

  Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наукна на тему “Розширені резекції в лікуванні хворих з місцеворозповсюдженими пухлинами підшлункової залози”.
 • КУЗЬМЕНКО Вікторія Олександрівна

  Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему “Раннє ентеральне харчування в концепції мультимодальної програми прискореного відновлення при панкреатодуоденальній резекції”.
1 2 3 4 5 6 7 >> 11
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo