Консультації онлайн Пошук
28 березня 2018
Вітаємо наших молодих вчених!

23 березня на базі Державних установ Національної академії медичних наук України відбулась Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, присвячена 25-річчю НАМН України.

                                      

Проведена конференція – це наймасштабніший захід молодих вчених за 25 років існування НАМНУ, на якому були представлені 9 медичних секцій та понад 140 доповідей провідних молодих науковців України. Конференції такого формату – це унікальна можливість для молодих вчених представити результати своєї науково-практичної роботи в новому форматі, який передбачає не тільки усні доповіді, але і практичні майстер-класи з різноманітних розділів хірургії. В рамках конференції також було проведено конкурс найкращих наукових робіт в секціях, на якому призові місця зайняли молоді вчені НІХТ ім. О.О. Шалімова – Федоров Д.О., Вороняк О.С. та Мініч А.А.

           

Роботи Федорова Д.О. та Мініча А.А. були присвячені хірургічним технікам при трансплантації печінки, направленим на покращення функціонування печінкового трансплантату.

Федоров Денис Олександрович доповідав на тему «Реконструкція печінкових вен при трансплантації лівої латеральної секції печінки». В своїй доповіді Денис Олександрович висвітлив питання особливостей вибору хірургічної техніки реконструкції вен печінки при заборі лівої латеральної секції печінки у живого родинного донора.

Робота Мініча Артема Анатолійовича, присвячена дослідженню особливостей гемодинаміки і функції трансплантату правої долі печінки від живого родинного донора, стала прекрасним доповненням у висвітленні питання вибору хірургічної техніки в печінковій трансплантології. Обидві роботи посіли друге місце.

Робота Олексія Сергійовича Вороняка 3 була направлена на хірургічну допомогу хворим з аневризмами ниркових артерій – досить рідкісне, але надзвичайно небезпечне захворювання.  Робота посіла 3 місце.

Доповіді наших колег відрізнялися значним професійним та науковим рівнем і викликали жваву дискусію.

Вітаємо наших молодих вчених з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo