Консультації онлайн Пошук
19 березня 2020
Ми продовжуємо працювати в умовах карантину.

Ми продовжуємо працювати в умовах карантину.

Наші лікарі щодня надають необхідну допомогу пацієнтам з гострими хірургічними станами, онкохворим, людям, які знаходяться на гемодіалізі.

За розрахунками експертів, пік епідемії в Україні очікується за 2-3 тижні.
Ми мобілізовуємо сили та готуємося до поступлення інфікованих пацієнтів.
Відповідно до Указу Президента, Постанови КМУ та Наказів МОЗ та НАМН України в інституті підготовлені ліжка для надання екстренної хірургічної високоспеціалізованої медичної допомоги в умовах карантину.

При ураженні COVID-19 робота легень тяжко хворих пацієнтів підтримується за допомогою апарату штучного дихання. В НІХТ ім Шалімова таке обладнання є. Але ми будемо безмежно вдячні за будь-яку благодійну допомогу, особливо у вигляді сучасних апаратів ШВЛ, дезінфікуючих розчинів та засобів індивідуального захисту.

Ми щиро дякуємо тим благодійникам, які вже допомогли інституту та побажали залишитись неназваними.

Ми безмежно вдячні соціально-відповідальному бізнесу за готовність підтримати лікарів у нелегкій боротьбі за здоров`я та життя кожного громадянина нашої країни.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo