Консультації онлайн Пошук
16 липня 2019
Візит делегації університету Фудан м.Шанхай.

Китайські візитери з університету Фудан на власні очі пересвідчились у перевагах та унікальних можливостях нового обладнання.  І вже зараз прогнозують їх широке застосування в Китаї.

КЕФУ ЛЮ ПРОФЕСОР УНІВЕРСИТЕТУ ФУДАН (КНР)

"Цей візит дозволив нам зрозуміти, що цей метод широко використовується в медичній практиці. В Китаї багато пацієнтів, ми хочемо використовувати сучасну техніку і технології для здоров’я китайського населення."

Українські науковці сподіваються на залучення китайського потенціалу. Кажуть, у такій співпраці зможуть вдосконалити наявні та розробити нові сучасні методики та програми, які рятуватимуть життя хворих в усьому світі.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo