Консультації онлайн Пошук
Новини
26 липня 2017
Зустріч адміністрації Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова з директором благодійного фонду “Допомагати просто!” Анною Павловою, керівником проектів Protech Solutions Ukraine Сергієм Пахолко та представниками ЗМІ.

25.07.2017 У Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова відбулася зустріч адміністрації закладу з директором благодійного фонду “Допомагати просто!” Анною Павловою, керівником проектів Protech Solutions Ukraine Сергієм Пахолко та представниками ЗМІ.

Від імені колектив та пацієнти Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова подяку за конче необхідну допомогу нашій установі - ремонт комп’ютерного томографа висловив заступник директора Михайло Володимирович Костилєв.

До уваги гостей було запропоновано проведення комп’ютерної томографії на відновленому устаткуванні жінці, якій напередодні зробили операцію з трансплантації частини печінки від живого родинного донора. В якості донора виступив її син.

Дослідження було необхідне для детальної оцінки післяопераційного стану хворої та вирішення питання подальшої лікувальної тактики. Лікарі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова прокоментували усі етапи лікування пацієнтки, продемонстрували процедуру дослідження та поділились висновками, отриманими за результатами комп’ютерної томографії.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo