Консультації онлайн Пошук
11 жовтня 2018
Відбувся XXIV з’їзд хірургів України.

Під патронатом Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України та Асоціації хірургів України 26-28 вересня 2018 року у м. Києві пройшов XXIV з’їзд хірургів України.

 

 

В його роботі прийняли участь близько 3 тисяч лікарів хірургічного профілю - військові медики з усіх регіонів України, фахівці з ендокринної хірургії та трансплантологи, дитячі хірурги, комбустіологи та пластичні хірурги, лікарі-інтерни та студенти

 

Програма З’їзду передбачала доповіді за всіма напрямками надання хірургічної допомоги, від проблем ургентної хірургії, до аспектів реконструктивно-відновних втручання та трансплантології.

   

На секційних засіданнях обговорювались актуальні питання дитячої, ендокринної, сердцево-судинної, гепатобіліарної та ургентної хірургії, комбустіології та трансплантології.

Особливу увагу на з’їзді приділили питанням військової медицини, зокрема наданню медичної допомоги пораненим з мінно-вибуховими та вогнепальними пораненнями, які надиктовані самим життям.

 

На організаційних засіданнях прозвучала доповідь Голови ГО «Асоціації хірургів України» Усенка Олександра Юрійовича, обрали і новий склад Правління та Президії Асоціації. 

Одноголосно, членами Правління, Головою Асоціації переобрано директора ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України, доктора медичних наук, професора, член-кореспондента НАМН України Усенко Олександра Юрійовича.

      

В рамках З’їзду пройшли загальні збори членів ГО «Асоціація хірургів України» де затвердили звіт Ревізійної комісії та обрали її новий склад. 

  

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo