Консультації онлайн Пошук
Новини
05 листопада 2017
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ: «Мультидисциплінарні ендоваскулярні втручання»

9-10 листопада 2017 року на базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України пройде НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ: «Мультидисциплінарні ендоваскулярні втручання»

 

Основні питання, які плануються до обговорення:

1.Технології що розвиваються

2. Спільна сесія з кардіохірургами. Підходи до реваскуляризації міокарда у хворих на ІХС відповідно до останніх даних доказової медицини.

3. Ендоваскулярні втручання при патології аорти.

4. Складні коронарні втручання - ОС ЛКА, після АКШ. Сучасні підходи в лікуванні хворих на ІХС з хронічними коронарними оклюзії.

5. Інтервенційна радіологія

6. Ендоваскулярні втручання при ураженні сонних, ниркових артерій, облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок.

7. Live in the box (клінічні випадки в запису)

8. Дебати по діскутабельним питаням.

 

Докладна інформація на сайті за посиланням

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo