Анонси

Новини

10.10.14
Шановні колеги! Нагадуємо, що 14–16 жовтня у столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2 Б) відбудеться V Ювілейний міжнародний медичний форум — масштабний комплексний захід у галузі охорони здоров’я України, який передбачаає потужну науково-практичну программу та спеціалізовані експозиції. Організатори форуму — Націо­нальна академія медичних наук України, Національна академія наук України, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Державної служби України з лікарських засобів, та за сприяння медичних асоціацій, громадських об’єднань, соціальних фондів, вищих навчальних медичних закладів України. »
 
9.10.14
Шановні колеги!  7-го жовтня в актовій залі Інституту відбулося засідання Вченої ради. Порядок дений засідання надано в рубриці "Вчена рада". »
 
8.10.14
Шановні колеги! Повідомляємо, що 13-14 листопада на базі НІХТ відбудеться науково-практична конференція "Мультидісциплінарні ендоваскулярні втручання".Подробиці щодо участі в конференції та попередню програму конференція можна знайти на сайті www.mevi.kiev.ua. »
 
1.10.14
Шановні колеги!  Повідомляємо, що 23 – 24 жовтня у Центрі хірургічних інновацій відбудеться дводенний семінар «Перспективи розвитку гепатопанкреатобіліарної хірургії». День перший - теоретичний курс: Безпечна хірургія жовчних шляхів. Ятрогенні ушкодження, методи профілактики та лікування, сучасні підходи. Операції он-лайн. День другий - практичний курс: Відпрацювання базових навичок на тренажерах. Операції на піддослідних тваринах. Реєстрація за телефоном (050) 383 93 33. Детальнішу інформацію щодо програми семінару дивиться на сторінці «Професійне вдосконалення». »
 
24.09.14
Шановні колеги! Нагадуємо, що з 30 вересня по 2 жовтня в МВЦ (ст. м. "Лівобережна", Броварський п-кт, 15) пройде 23-тя міжнародна виставка "Охорона здоров'я 2014". Детальнішу інформацію, щодо програми заходів та отримання електронного запрошення, дивиться на сторінці організаторів. »
 
Логін  
Пароль
Реєстрація

Список спеціалістів Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, станом на 2013 рік.


 

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва посади

Назва відділення

 

1.

Альтман Ігор Володимирович

К.мед.н., науковий співробітник

Відділ ендоваскулярної хірургії та ангіографії

 

2.

Андронік Сергій Васильович

Молодший науковий співробітник

Відділ хірургії підшлункової залози, реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

3.

Атаманський Ілля Михайлович

Лікар – ендоскопіст, хірург

Кабінет операційно- ендоскопічної хірургії

 

4.

Ашаренков Олег Віталійович

Лікар-анестезіолог

Відділення анестезіології 

 

5.

Бабій Олег Леонідович

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

6.

Бабіч Максим Миколайович

Лікар-анестезіолог

Відділення анестезіології

 

7.

Баран Володимир Євгенович

Молодший науковий співробітник

Відділ трансплантації нирки

 

8.

Барна Іван Євгенович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

9.

Башир-Заде Таміла Ахмедівна

Лікар-ендоскопіст, хірург

Кабінет операційно-ендоскопічної хірургії

 

10.

Белейович Василь Васильович

Завідувач відділення, лікар серцево-судинний хірург

Відділення трансплантації серця та кардіохірургії 

 

11.

Бережна Надія Сергіївна

Лікар-рентгенолог

Лабораторія рентгенологічної діагностики

 

12.

Березуцька Світлана Леонідівна

Лікар-нефролог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

13.

Бицай Андрій Миколайович

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ хірургії магістральних судин

 

14.

Білянський Леонід Семенович

Д.мед.н., Заслужений лікар України, головний науковий співробітник

Відділ хірургії травного каналу та трансплантації кишечника

 

 15.

Біляєв Валерій Васильович

К.мед.н., лікар-хірург, асистент кафедри

Кафедра торакоабдомінальної хірургії НМАПО ім. Шупика

 

16.

Бісик Ніна Андріївна

Лікар-анестезіолог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

17.

Боблєв Данило Валерійович

Лікар-анестезіолог

Відділення анестезіології

 

18.

Боброва Алла Олегівна

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

19.

Бойченко Зіновій Кузьмович

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

20.

Бондаренко Валентина Василівна

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

21.

Боровик Денис Васильович

Молодший науковий співробітник

Відділ мікросудинної та пластичної хірургії

 

22.

Бочарніков Сергій Миколайович

Лікар-хірург, уролог, трансплантолог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

23.

Бочарова Ольга Миколаївна

Лікар-анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

24.

Бубало Олександр Федорович

Старший науковий співробітник

Відділ анестезіології та інтенсивної терапії

 

25.

Булик Іван Іванович

Науковий співробітник

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу

 

26.

Бура Ірина Борисівна

Лікар функціональної діагностики

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

27.

Бурий Олександр Миколайович

К.мед.н., завідувач лабораторією

Лабораторія дослідження травної системи

 

28.

Бучнева-Кириченко Людмила Вікторівна

Лікар ультразвукової діагностики

Відділення консультативно-поліклінічної допомоги

 

29.

Вахненко Лариса Михайлівна

Завідувач відділення, лікар - трансфузіолог

Відділення трансфузіології

 

30.

Вербицька Марта Олександрівна

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

31.

Весненко Анатолій Іванович

К.мед.н., старший науковий співробітник

Лабораторія дослідження травної системи

 

32.

Влайков Георгій Георгійович

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ хірургії магістральних судин

 

33.

Власенко Олена Анатоліївна

Лікар-хірург

Рентген-хірургічний операційний блок

 

34.

Возненко Світлана Василівна

Лікар-ендоскопіст, хірург

Кабінет операційно-ендоскопічної хірургії

 

35.

Волков Віталій Володимирович

Лікар функціональної діагностики

Відділення консультативно-поліклінічної допомоги

 

36.

Габрієлян Артур Володимирович

К.мед.н. завідувач відділом

Відділ трансплантації та хірургії серця з групою екстракорпоральних технологій та біоматеріалів

 

 37.

Галочка Ігор Петрович

К.мед.н., лікар-хірург, доцент кафедри

Кафедра торакоабдомінальної хірургії НМАПО ім. Шупика

 

38.

Галич Сергій Петрович

Завідувач відділом, д.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ відновлювальної мікрохірургії та трансплантації тканин

 

39.

Гарасимів Дмитро Юрійович

Молодший науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії серця з групою екстракорпоральних технологій та біоматеріалів

 

40.

Гейленко Ольга Анатоліївна

Науковий співробітник

Відділ експериментальної хірургії

 

41.

Гиндич Лариса Олександрівна

К.б.н., старший науковий співробітник, вчений секретар

Адміністрація інституту

 

42.

Гиндич Ольга Андріївна

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

43.

Глотова Тетяна Євгеніївна

Лікар-ендоскопіст, хірург

Кабінет операційно-ендоскопічної хірургії

 

44.

Гомоляко Ірина Володимирівна

Д.мед.н., професор, завідувач лабораторією

Лабораторія патоморфологіїта цитології

 

45.

Гребінь Микола Іванович

Завідувач відділення, лікар-анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

46.

Григорова Ірина Володимирівна

К.мед.н., старший науковий співробітник

Лабораторія патоморфології та цитології

 

47.

Григорян Марат Славович

Науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії печінки

 

48.

Гриненко Олександр Валентинович

Науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії печінки

 

49.

Гришай Сергій Євгенійович

Лікар-інтерн

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

50.

Гулько Олег Миколайович

К.мед.н., науковий співробітник

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу

 

51.

Гурін Павло Володимирович

Лікар-анестезіолог

Відділення анестезіології

 

52.

Гусєв Андрій Віталійович

Науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії печінки

 

53.

Гуч Алла Олексіївна

Д.мед.н., провідний науковий співробітник

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

54.

Дабіжа Олексій Юрійович

Науковий співробітник

Відділ відновлюваної мікрохірургії та трансплантації тканин

 

55.

Давиденко Ніна Григорівна

 

Завідувач відділення, лікар–анестезіолог

Відділення анестезіології

 

56.

Данилець Аркадій Олегович

Науковий співробітник

Відділ хірургії магістральних судин

 

57.

Дейниченко Андрій Геннадійович

Зав. кабінетом, лікар – хірург

Кабінет рентген-ендоскопічних та ендобіліарних методів лікування

 

59.

Демидюк Сергій Павлович

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

60.

Дєєв Валерій Аркадійович

К.мед.н., завідувач лабораторією

Лабораторія дослідження травної системи

 

61.

Джаран Наталія Степанівна

Лікар-анестезіолог

Відділення анестезіології

 

62.

Дикусаров Олександр Володимирович

Лікар-хірург

Відділення реанімації та інтенсивної терапії гнійно-септичних хворих

 

63.

Диховична Наталія Юріївна

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

64.

Діброва Юрій Андрійович

Д.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ хірургії травного каналу та трансплантації кишечника

 

65.

Дмитренко Олена Петрівна

Молодший науковий співробітник

Відділ хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології

 

66.

Доманський Тарас Миколайович

Науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії серця з групою екстракорпоральних технологій та біоматеріалів

 

67.

Домніч Антоніна Миколаївна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

68.

Донцова Лариса Степанівна

К.мед.н., молодший науковий співробітник

Лабораторія патоморфології та цитології

 

69.

Дроботун Ігор Володимирович

Лікар судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

70.

Дрюк Микола Федорович

Завідувач відділом, професор, д.мед.н.

Відділ мікросудинної та пластичної хірургії

 

71.

Дубович Тетяна Олексіївна

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ науково-організаційної роботи та інформації

 

72.

Дувалко Олександр Васильович

Науковий співробітник, к.мед.н.

Відділ хірургії підшлункової залози, реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

73.

Дюбенко Тарас Кузьмич

Лікар ультразвукової діагностики

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

74.

Д’ячкова Наталья Володимірівна

Завідуюча клінікою лабораторних тварин 

Відділ експериментальної хірургії

 

75.

Дячук Іван Савович

Завідуючий відділенням, лікар-хірург

Відділення трансплантації та хірургії печінки

 

76.

Євсєєв Владислав Євгенійович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

77.

Єгорова Ольга Миколаївна

Лікар-рентгенолог

Лабораторія радіоізотопної діагностики та комп’ютерної томографії

 

78.

Жалко-Титаренко Інна Володимирівна

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

79.

Жулай Володимир Вікторович

К.мед.н.

Головний лікар. 

Старший науковий співробітник.

Відділ хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології

 

80.

Загрійчук Михайло Степанович

Лікар-хірург, науковий співробітник

Група наукової інформації

 

81.

Закордонець Владислав Пилипович

Завідувач відділення, лікар-хірург, уролог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів.

 

82.

Закрутько Олександр Вікторович

Лікар-хірург, уролог, трансплантолог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

83.

Закураєва Ірина Льолівна

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

84.

Закураєва Мадіна Асланівна

Лікар-інтерн

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

85.

Згонник Андрій Юрійович

Лікар – хірург

Відділення хірургії стравоходу, шлунку та кишечника

 

86.

Зіненко Людмила Олександрівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

 87

Зогробян Рубен Овакимович

 Керівник відділу, д.мед.н.

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

88.

Іваненко Яна Сергіївна

Лікар ультразвукової діагностики

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

89.

Іванченко Тетяна Михайлівна

Лікар – анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

90.

Ільчук Ольга Самсонівна

Лікар-лаборант

Лабораторія біохімії

 

91.

Калашніков Олександр Олександрович

Лікар-хірург

Відділення хірургії стравоходу, шлунку та кишечника

 

92.

Калита Микола Якович

Д.мед.н., професор, головний науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії печінки

 

93.

Камінін Ігор Валентинович

Лікар-невропатолог

Відділення доопераційної діагностики

 

94.

Капуловська Тетяна Олексіївна

Лікар ультразвукової діагностики

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

95.

Каширова Олена Володимирівна

Молодший науковий співробітник

Відділ хірургії магістральних судин

 

96.

Кириченко Марина Ігорівна

Лікар анестезіолог

Відділ анестезіології та інтенсивної терапії

 

97.

Кича Ганна Миколаївна

Лікар-лаборант

Відділення трансфузіології

 

98.

Кірімов В'ячеслав Іванович

Науковий співробітник

Відділ мікросудинної та пластичної хірургії

 

99.

Клочкова Наталія Євгенівна

Науковий співробітник

Лабораторія патоморфології та цитології

 

100.

Коваль Майя Василівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

101.

Ковальчук Володимир Миколайович

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

102

Кожара Світлана Павлівна

Лікар-гастроентеролог

Кабінети функціональної діагностики

 

 103

Козар Сергій Іванович

Молодший науковий співробітник

Відділ мікросудинної та пластичної хірургії

 

104

Козлова Тетяна Віталіївна

Лікар-лаборант

Відділення трансфузіології

 

105

Колобов Геннадій Петрович

Лікар – хірург

Рентген-хірургічний операційний блок

 

106

Кондратенко Борис Миколайович

Лікар-хірург

Відділення хірургії стравоходу, шлунку та кишечника

 

107.

Кондратюк Вадим Анатолійович

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ ендоваскулярної хірургії та ангіографії

 

108.

Кондратюк Віталій Анатолійович

Лікар-хірург

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

109.

Кондратюк Олексій Петрович

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу

 

110.

Копчак Володимир Михайлович

Д.мед.н., професор, завідуючий відділом

Відділ хірургії підшлункової залози, реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

111.

Копчак Костантин Володимирович

К.мед.н. науковий співробітник

Відділ хірургії підшлункової залози, реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

112.

Корольов Андрій Едуардович

Лікар – анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

113.

Корчага Оксана Дмитрівна

Лікар-анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

114.

Коршак Олександр Олександрович

Лікар – хірург

Відділення трансплантації та хірургії печінки

 

115.

Косенко Юлія Павлівна

В.о. завідувача відділення

Відділення доопераційної діагностики

 

116.

Костенко Альона Андріївна

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

117.

Костенко Андрій Анатолійович

Заступник головного лікаря по трансплантації

Адміністрація інституту

 

118.

Костилєв Михайло Володимирович

Д.мед.н., Заслужений лікар України, Перший заст. директора з наукової та організаційної роботи. Завідувач відділом.

Відділ променевої діагностики

 

119.

Костюк Марія Павлівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

120.

Косюхно Сергій Вікторович

Лікар-хірург

Відділення хірургії стравоходу, шлунку та кишечника

 

121.

Котенко Олег Геннадійович

Д.мед.н., завідувач відділу, заступник директора

Відділ трансплантації та хірургії печінки, адміністрація інституту

 

122.

Крестнікова Віра Іванівна

Лікар – хірург

Відділення консультативно-поліклінічної допомоги

 

123.

Крощук Володимир Володимирович

Науковий співробітник

Лабораторія дослідження травної системи

 

124.

Кудлай Ірина Володимирівна

Лікар - кардіолог

Відділення трансплантації серця та кардіохірургії

 

125.

Кузьменко Ганна Олексіївна

Завідуюча кабінетом, лікар-фізіотерапевт

Фізіотерапевтичне відділення з кабінетом електростимуляції

 

126.

Куповська Світлана Іванівна

Лікар-лаборант

Лабораторія біохімії

 

127.

Кучерук Володимир Васильович

К.мед.н. старший науковий співробітник

Відділ хірургії травного каналу та трансплантації кишечника

 

128.

Лаврик Андрій Семенович

Д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, головний науковий співробітник

Відділ хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології

 

129.

Лаврик Ольга Андріївна

Лікар -інтерн

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

130.

Ларченко Тамара Федорівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

131.

Левадний Андрій Васильович

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

132.

Лисак Любов Іванівна

Молодший науковий співробітник

Група біохімії

 

133.

Лисенко Катерина Олександрівна

Завідуюча кабінетом, лікар-статист

Кабінет обліку та медичної статистики з архівом

 

134.

Литвин Олександр Іванович

Лікар – хірург, кандидат медичних наук

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

135.

Литвиненко Олександр Миколайович

Д.мед.н.,  провідний науковий співробітник

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу

 

136.

Ліксунов Олександр Вікторович

Лікар, судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

137.

Лісун Олена Василівна

Лікар функціональної діагностики

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

138.

Лісун Юрій Борисович

Лікар – анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

139.

Лукеча Іван Іванович

Лікар-хірург

Відділення доопераційної діагностики

 

140.

Лункевич Ірина Вікторівна

Лікар-хірург

Відділення консультативно-поліклінічної допомоги

 

141.

Мазур Андрій Петрович

К.мед.н., старший науковий співробітник, завідувач відділом

Відділ анестезіології та інтенсивної терапії

 

142.

Максименко Лариса Григорівна

Лікар-анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

143.

Малик Андрій Іванович

Лікар-хірург, уролог, трансплантолог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

144.

Манойло Микола Володимирович

К.мед.н. науковий співробітник

Відділ хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології

 

145.

Масюк Юрій Іванович

Лікар-хірург

Відділення доопераційної діагностики

 

146.

Матящук Андрій Сергійович

Молодший науковий співробітник

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою дослідження серцево-судинної системи

 

147.

Машкова Віра Олексіївна

Лікар – нефролог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

148.

Микитенко Наталія Леонідівна

Лікар-анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

149.

Миронюк Валентина Іванівна

Лікар-рентгенолог

Лабораторія рентгенологічної діагностики

 

150.

Миронюк Олександр Іванович

Лікар серцево – судинний хірург

Відділення трансплантації серця та кардіохірургії

 

151.

Міхно Віктор Мифодійович

К.тех.н., провідний науковий співробітник

Група патентно-ліцензійної роботи, бібліотека, кінофотолабораторія

 

152.

Мовчан Богдан Борисович

Науковий співробітник

Відділ стравоходу та реконструктивної гастроентерології

 

153.

Мошківський Геннадій Юрійович

Д.мед.н., старший науковий співробітник, в.о. завідувача лабораторією

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

154.

Нагребецький Олександр Ананійович

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

155.

Назаренко Ігор Олександрович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

156.

Назаренко Олександр Юрійович

Лікар - ендоскопіст-хірург,

кандидат медичних наук

Кабінет операційно-ендоскопічної хірургії

 

157.

Негієвич Володимир Іванович

Лікар – стоматолог

Загальнолікарняний персонал

 

158.

Нежинець Наталія Василівна

Лікар-рентгенолог

Лабораторія рентгенологічної діагностики

 

159.

Нестерова Світлана Геннадіївна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

160.

Ничитайло Михайло Юхимович

Д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, Лауреат державної премії України, заступник директора з наукової роботи

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу, адміністрація інституту

 

161.

Нікульніков Павло Іванович

Д.мед.н., Заслужений лікар України, завідувач відділом

Відділ хірургії магістральних судин

 

162.

Огородник Петро Васильович

Д.мед.н., провідний науковий співробітник

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу

 

163.

Огородник Ярослав Петрович

Молодший науковий співробітник

Відділ відновлювальної мікрохірургії та трансплантації кисті

 

164.

Оніщенко Володимир Федорович

Старший науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії серця з групою екстракорпоральних технологій та біоматеріалів

 

165.

Осипенко Катерина Петрівна

Молодший науковий співробітник

Група біохімії

 

166.

Оснадчук Лариса Микитівна

Лікар – нефролог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

167.

Пагута Юрій Мирославович

Молодший науковий співробітник

Група біохімії

 

168.

Павлушин Олег Володимирович

Молодший науковий співробітник

Відділ хірургії магістральних судин

 

169.

Пахольчук Микола Максимович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

170.

Перерва Людмила Олександрівна

Молодший науковий співробітник

Відділ хірургії підшлункової залози, реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

171.

Перехрестенко Олександр Васильович

Науковий співробітник

Відділхірургії травного тракту та трансплантації кишечника

 

172.

Петах Андрій Ласлович

Науковий співробітник

Відділ мікросудинної та пластичної хірургії

 

173.

Пилипюк Ірина Сергіївна

Лікар - хірург

Відділення реанімації та інтенсивної терапії гнійно-септичних хворих

 

 174.

Полінкевич Броніслав Станіславович

Д.мед.н., професор кафедри

Кафедра торакоабдомінальної хірургії НМАПО ім. Шупика

 

175.

Поліщук Олексій Юрійович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

176.

Польовик Ніна Федорівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

177.

Попов Олексій Олегович

Науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії печінки

 

178.

Попов Олег Миколайович

Лікар-анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

179.

Поступальська Лінда Ігорівна

Лікар-кардіолог

Відділення доопераційної діагностики

 

180.

Правдолюбенко Іван Михайлович

Лікар – анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

181.

Плегуца Олександр Іларійович

Лікар - хірург

Відділ хірургії травного каналу та трансплантації кишечника

 

182.

Присяжна Наталія Романівна

Кандидат медичних наук, лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин, Кафедра торакоабдомінальної хірургії НМАПО ім. Шупика

 

183.

Присяжнюк Дмитро Анатолійович

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

184

Пролєєв Олександр Васильович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

185.

Пустинцев Олександр Олександрович

Лікар – анестезіолог

Рентген-хірургічний операційний блок

 

186.

Пустовіт Анатолій Андрійович

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ хірургії травного каналу та трансплантації кишечника

 

187.

Раздобудько Юрій Михайлович

Завідувач лабораторії

Лабораторія рентгенологічної діагностики

 

188.

Ратушнюк Андрій Володимирович

Науковий співробітник

Відділ хірургії магістральних судин

 

189.

Ратушнюк Володимир Трохимович

Завідувач відділення, лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

190.

Резніков Олександр Вікторович

Завідувач відділення, лікар судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

191.

Риков Олег Леонтійович

Науковий співробітник

Відділ анестезіології та інтенсивної терапії

 

 192.

Романова Світлана Володимирівна

Лікар-кардіолог

Відділення трансплантації серця та кардіохірургії

 

193.

Романів Ярослав Володимирович

Лікар-анестезіолог

Вдділення анестезіологіїі

 

194.

Рочнякова Марія Олександрівна

Лікар-анестезіолог-реаніматолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

195.

Рудаков Дмитро Васильович

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

196.

Савицька Ірина Михайлівна

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ експериментальної хірургії

 

197

Самко Крістіна Артаківна

Лікар судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

198.

Самсонова Галина Василівна

Молодший науковий співробітник

Лабораторія патоморфології та цитології

 

199.

Северин Василь Лазарович

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

200.

Селін Сергій Михайлович

Лікар, судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

201.

Сердюк В’ячеслав Петрович

Лікар – хірург

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

202.

Симулик Євген Володимирович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

203.

Сіра Ганна Дмитрівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

204.

Скумс Анатолій Васильович

Д.мед.н., провідний науковий співробітник

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу

 

205.

Смірнова Лариса Михайлівна

Д.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ анестезіології та інтенсивної терапії

 

206.

Смітюх Людмила Анатоліївна

Молодший науковий співробітник

Група бактеріології

 

 207.

Сморжевський Валентин Йосипович

Д.мед.н., професор, судинний хірург

Відділення трансплантації серця та кардіохірургії

 

208.

Созонтова Наталія В’ячеславівна

Лікар – анестезіолог вищої категорії

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

209.

Спаський Сергій Михайлович

Лікар – анестезіолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

211.

Стасенко Аліна Анатоліївна

К.мед.н., старший науковий співробітник, завідувач лабораторією

Лабораторія імунології

 

 212.

Степаненко Олена Миколаївна

 

Лаборант з вищою освітою

 

Експрес-лабораторія реанімації

 

213.

Сухачов Сергій Вікторович

Зав. лабораторією, лікар-рентгенолог

Лабораторія радіоізотопної діагностики та комп’ютерної томографії

 

215.

Тарасенко Леся Василівна

Лікар-анестезіолог

Відділення анестезіології

 

214.

Терехов Георгій Володимирович

К.мед.н. науковий співробітник

Відділ експериментальної хірургії

 

215.

Терешкевич Іван Степанович

Науковий співробітник,

кандидат медичних наук

Лабораторія дослідження травної системи

 

216.

Терзова Тетяна Борисівна

К.мед.н. науковий співробітник

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою досліджень серцево-судинної системи

 

217.

Тивончук Олександр Степанович

Д.мед.н. старший науковий співробітник

Відділ хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології

 

218.

Тищенко Катерина Олександрівна

Лікар – анестезіолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

219.

Тітаренко Світлана Миколаївна

Науковий співробітник

Група бактеріології

 

220.

Тімунь В’ячеслав Іванович

Лікар – анестезіолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

221.

Ткач Людмила Степанівна

Лікар-гінеколог

Відділення консультативно-поліклінічної допомоги

 

222.

Ткачук Тимур Вікторович

Лікар, судинний хірург

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 

223.

Тодосьев Анатолій Віленович

Лікар – анестезіолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

224.

Тодуров Іван Михайлович

Д.мед.н., старший науковий співробітник, завідувач відділом

Відділ хірургії травного каналу та трансплантації кишечника

 

 225.

Топчу Євген Ілліч

Молодший науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії серця з групою екстракорпоральних технологій та біоматеріалів

 

226.

Торак Віктор Михайлович

Лікар-хірург, уролог, трансплантолог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

227.

Трубинська Ірина Климентіївна

Лікар-дерматолог

Відділення трансфузіології

 

228.

Тумасова Катерина Петрівна

К.мед.н., старший науковий співробітник

Лабораторія патоморфології та цитології

 

229.

Уманець Микола Степанович

Лікар – хірург

Відділення хірургії стравоходу шлунку та кишечника

 

230.

Усенко Олександр Юрійович

Д.мед.н, професор, директор Інституту, завідувач відділом.

Адміністрація інституту, відділ хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології

 

231.

Федоров Денис Олександрович

Науковий співробітник

Відділ трансплантації та хірургії печінки

 

232.

Федючек Анатолій Степанович

Завідувач відділення,  лікар – хірург

Відділення невідкладної спеціалізованої хірургічної допомоги з операційним блоком

 

233.

Фуркало Сергій Миколайович

Д.мед.н., завідувач відділом

Відділ ендоваскулярної хірургії та ангіографії

 

234.

Фурманенко Олена Дмитрівна

Лікар-радіолог

Лабораторія радіоізотопної діагностики та комп’ютерної томографії

 

235.

Фурманов Олександр Юрійович

д.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ відновлюваної мікрохірургії та трансплантації тканин

 

236.

Фурманов Юрій Олександрович

Д.мед.н., професор, завідувач відділу

Відділ експериментальної хірургії

 

237.

Хавін Ігор Гергійович

Лікар-анестезіолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

238.

Ханенко Василь Васильович

Лікар – хірург

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

239.

Харлановська Олена Павлівна

Молодший науковий співробітник

Лабораторія дослідження травної системи

 

240.

Харченко Сергій Євгенович

Лікар – хірург, уролог, трансплантолог

Відділення трансплантації нирки та гемодіалізу з групами типування тканин, вилучення та консервації органів

 

241.

Хасянова Інна Валеріївна

Лікар – анестезіолог

Рентген-хірургічний операційний блок

 

242.

Хижняк Володимир Васильович

Завідуючий відділенням, лікар – хірург

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

243.

Хілько Юрій Олександрович

Лікар-хірург

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

244.

Хомяк Ігор Васильович

Д.мед.н., головний науковий співробітник, лікар - хірург

Відділ хірургії підшлункової залози, реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

245.

Царенко Тетяна Анатоліївна

Науковий співробітник

Лабораторія патоморфології та цитології

 

246.

Цегельник Геннадій Леонідович

Лікар – хірург

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

247.

Цубера Богдан Іванович

Лікар-хірург, завідуючий відділенням

Приймальне відділення

 

248.

Чебурахін Микола Володимирович

Лікар судинний хірург

Відділення хірургії магістральних судин

 

249.

Чернуха Лариса Михайлівна

Д.мед.н., провідний науковий співробітник

Відділ хірургії магістральних судин

 

250.

Чорна Ірина Станіславівна

Завідувач відділенням, лікар-гастроентеролог

Відділення консультативно-поліклінічної допомоги

 

251.

Чорний Вадим Віталійович

Лікар-хірург

Відділення консультатвино-поліклінічної допомоги

 

252.

Чорний Володимир Володимирович

К.мед.н., старший науковий співробітник, заступник директора з лікувальної роботи

Відділ хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчних проток

 

253.

Чурілова Тетяна Яківна

Молодший науковий співробітник

Лабораторія біохімії та бактеріології

 

254.

Шалковська Ганна Іванівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

255.

Шарапов Олександр Всеволодович

Лікар – анестезіолог

Відділення анестезіології

 

256.

Швадчин Ігор Олександрович

Науковий співробітник

Група біохімії

 

257.

Шевколенко Геннадій Геннадійович

Лікар – хірург

Відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

 

258.

Шевченко Володимир Максимович

К.мед.н., старший науковий співробітник

Відділ анестезіології та інтенсивної терапії

 

259.

Шеламова Раїса Олександрівна

Лікар-рентгенолог

Лабораторія рентгенологічної діагностики

 

260.

Шелест Володимир Володимирович

Науковий співробітник

Відділ трансплантації нирки

 

261.

Шкарбан Віктор Павлович

К.мед.н. науковий співробітник

Відділ лапароскопічної хірургії та холелітіазу

 

265.

Шкарбан Павло Овсійович

К.мед.н., завідувач відділом

Відділ науково-організаційної роботи та інформації

 

262.

Шкрупська Валентина Федорівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

Експрес-лабораторія

 

263.

Щербина Сергій Іванович

Лікар ультразвукової діагностики

Лабораторія ультразвукової діагностики з групою функціональних методів дослідження серцево-судинної системи

 

264.

Щитов Олексій Володимирович

Лікар – хірург

Відділення хірургії стравоходу шлунку та кишечника

 

265.

Юревич Володимир Віталійович

Лікар – анестезіолог

Відділення реанімації з експрес-лабораторією та кабінетом екстракорпоральних методів детоксикації

 

266.

Яковенко Людмила Федорівна

Лікар-лаборант

Клінічна лабораторія

 

267.

Якушев Андрій Володимирович

Лікар-інтерн

Відділення трансплантації серця та кардіохірургії

 

268.

Яскевіч Ольга Олександрівна

Лікар-інтерн

Відділення мікросудинної та пластичної хірургії

 




 
     
Національний інститут хірургії
та трансплантології ім. О.О.Шалімова

03680, Україна, Київ
вул. Героїв Севастополя 30