Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
7.jpg
Чайковська Софія Михайлівна
Посада: Лікар-хірург серцево-судинний
Місце навчання: Буковинський державний медичний університет
Стаж: 5 років
E-mail: chaikovska.sofia@gmail.com
Робочий телефон: +380666744310

У 2016 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа», із відзнакою.

2016-2019 рр. – проходила  інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова» НАМН України.

У 2019 році отримала спеціалізацію за фахом «Хірургія серця та магістральних судин» у на базі ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова» НАМН України.

У 2015 році пройшла 3-х місячне стажування у віділенні загальної хірургії Landesklinikum Amstetten (м. Амштеттен, Австрія).

У 2019 році навчалася у школі кардіохірургії Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів (м. Віндзор, Великобританія).

Постійний активний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій та симпозіумів. Співавтор 18 наукових статей та 4 патентів на винахід.

Членство в асоціаціях:

  • European Association for Cardio-Thoracic Surgery (EACTS)
  • European Society for Organ Transplantation (ESOT)
  • Асоціація хірургів України
  • Асоціація серцево-судинних хірургів України.
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo