Новини
Шалимова (18).png
03 травня 2022
"Гібридні" операції за допомогою рентгену С-дуги

Медицина та, зокрема, хірургія стає все більш технологічною та малотравматичною. Нові технології дають змогу виконувати одночасно декілька поєднаних втручань, що зменшує ризики, травматичність та час перебування пацієнта на лікарняному ліжку і, як наслідок, призводять до як найскорішого відновлення.

Високотехнологічні та високоспеціалізовані оперативні втручання є пріоритетним напрямком роботи Інституту.

Зокрема, завдяки найновішій модифікації рентгену С-дуги виконуються одночасні комбіновані втручання на уражених атеросклерозом або ендартеріїтом магістральних, артеріальних судинах та периферичному руслі.

Нове обладнання дозволяє поєднувати реконструктивно-відновні операції на великих артеріях з ендоваскулярним втручанням, артеріях малого та середнього розміру (стенування, балонна ангіопластика тощо).

Те, що потребувало декількох операцій та значного часу на лікарняному ліжку тепер виконується одномоментно, займає лише декілька днів з мінімальною травматизацією та запобігає інвалідизації.

Попередній запис на консультацію за телефонами (044)408-14-36(093)542-36-97

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo