Новини
Group 973.png
06 грудня 2023
День Збройних Сил України

6 грудня відзначається День Збройних Cил України.

Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кожен день вільної країни настає завдяки мужності, відвазі і героїзму наших Збройних Сил.

Дякуємо нашим воїнам за синьо-жовтий прапор над нашими містами, за звільнені кілометри рідної землі, за тихі ночі, за можливість бути поряд із найріднішими людьми.

Особливі вітання у цей день нашим колегам - військовим медикам, з якими ми пліч-о-пліч, кожен на своєму місці наближаємо нашу Перемогу!

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo