Консультації онлайн Пошук
Новини
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНI ЕНДОВАСКУЛЯРНI ВТРУЧАННЯ»
7-8 листопада 2019 року
17 вересня 2019


Нова методика лікування тубулярної груді ІІ-го типу
У відділі мікросудинної, пластичної та відновлювальноі хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова була запроваджена нова методика лікування тубулярної груді ІІ-го типу.
26 липня 2019


Стажування по відкритому та лапароскопічному лікуванні гриж черевної стінки - «Hernia Repair Clinical Program».
3-5 червня 2019 року у м. Афіни (Греція) проходило стажування по відкритому та лапароскопічному лікуванні гриж черевної стінки - «Hernia Repair Clinical Program»
25 липня 2019


Конференція присвячена проблемі використання операції шунтування шлунка з одним анастомозом в бариатоичній та метаболічний хірургії.
20-21 червня в м. Кельн відбулась 6 конференція присвячена проблемі використання операції шунтування шлунка з одним анастомозом в бариатоичній та метаболічний хірургії.
25 липня 2019


Всі новини >>
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo