Консультації онлайн Пошук
Адміністрація інституту
Фінансово-економічна служба
Опис відділу Співробітники відділу
5532.png
Головний бухгалтер

Радус
Олена Петрівна

Фінансово-економічна служба є  структурним підрозділом який знаходиться в адміністративному корпусі інституту. Очолює фінансово-економічна службу головний бухгалтер, який  підпорядковується безпосередньо директору інституту.

 

Основним завданням бухгалтерії являється супровід та організація фінансової діяльності інституту, забезпечення вчасних розрахунків між інститутом та іншими державними та недержавними організаціями, також нарахування та виплата заробітної плати працівникам інституту, чіткий бухгалтерський облік і контроль всіх фінансових операцій на основі законодавчих актів,  приймання документів від МВО та відділень для виконання, проведення банківських операцій.

До складу фінансово-економічна служби також входить тендерна група, основним завданням якої являється організація та проведення тендерів з придбання та закупки медикаментів, обладнання, апаратури, послуг для інституту, тощо.

 

Контактна інформація

Головний  бухгалтер Радус Олена Петрівна – тел.: 408-24-36

Заступник головного бухгалтера Cтавенько Марія Степанівна – тел.:454-20-99

Планово-економічний відділ –тел.: 497-08-73

Розрахункова бухгалтерія – тел.: 454-20-37

Матеріальна бухгалтерія – тел.: 454-20-52

Тендерна група – тел.: 454-20-23

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo