Консультації онлайн Пошук
Наша історія
Наша історія

В 1972 році на базі 6-ї лікарні було створено Київський науково-дослідний інституті клінічної та експериментальної хірургії. Його керівником від моменту заснування став видатний хірург Олександр Олексійович Шалімов. 


Ця будівля на території лікарні “Медмістечко” стала першим приміщенням майбутнього Інституту клінічної та експериментальної хірургії


О.О.Шалімов із співробітниками на місці майбутнього розташування інституту перед початком будівництва клінічного корпусу  (1973).

Перед відкриттям клінічного корпусу (квітень 1976 року).


Член-кореспондент АН УРСР О.О.Шалімов урочисто перерізає червону стрічку


Міністри охорони здоров’я СРСР Б.В.Петровський та УРСР В.Д.Братусь знайомляться із клінікою Інституту клінічної та експериментальної хірургії (1974).


Відвідування Інституту міністром охорони здоров’я О.Є.Романенко (1982)

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

Допомога учасникам АТО

безкоштовна консультативна та хурургічна допомога з максимальним бюджетним забезпеченням

 Більше інформації

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ Про інститут Наукова діяльність АДМІНІСТРАЦІЯ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти
Правова інформація Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Вчена рада Спеціалізована вчена рада Дисертації що подані до захисту Адміністрація інституту Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo