Лазерні технології при дерматологічних захворюваннях

Шкірні покриви найбільш доступні в організмі з точки зору впливу на них фізичними факторами, тому багато дерматологічних захворювань рекомендується лікувати за допомогою лазерних технологій. Методи лазерної дії застосовуються для маніпуляцій на шкірі набагато частіше, ніж на будь-яких інших тканинах. Це пояснюється  винятковою різноманітністю і поширеністю шкірної патології та відносною простотою виконання процедур, що пов'язано з поверхневим розташуванням.

У ЛАЗЕРНОМУ ЦЕНТРІ НАЦІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ІМЕНІ О.О. ШАЛІМОВА ВИДАЛЯЮТЬ ДОБРОЯКІСНІ НОВОУТВОРЕННЯ ШКІРИ:

  • папіломи
  • бородавки
  • кондиломи
  • кератоми
  • невуси
  • фіброми шкіри
  • гемангіоми

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ЛІКУВАННЯ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОШІЇ ІМЕНІ О.О. ШАЛІМОВА:

  • процедуру проводять висококваліфіковані фахівці Інституту, які пройшли стажування за кордоном
  • відсутність шкідливої дії на навколишні тканини
  • безкровність
  • стерильність
  • формування мінімальних рубців у віддаленому періоді

ПАПІЛОМА - це загальна назва доброякісних пухлиноподібних утворень шкіри і слизових оболонок бородавчастого характеру, викликаних вірусом папіломи людини. У народі під папіломою зазвичай розуміють утвір, схожий на бородавку на ніжці. Рідше вона зустрічається з широкою основою діаметром до двох сантиметрів, має нерівну поверхню, по своє фактурі нагадує кольорову капусту або гребінець півня від білого до коричневого кольору. Можуть з'явитися в будь-якому місці на тілі людини: шиї, під грудьми у жінок, під пахвами.

БОРОДАВКА - доброякісне новоутворення шкіри, як правило вірусної етіології, що має вигляд вузлика або сосочка. Викликається різними вірусами папіломи людини. Види бородавок: звичайні, плоскі, гострокінцеві кондиломи і старечі.

ЗВИЧАЙНІ (ВУЛЬГАРНІ) БОРОДАВКИ - щільні сухі обмежені безболісні ороговілі утвори з нерівною ворсинчастою поверхнею, величиною від шпилькової головки до горошини. Можуть зливатися, утворюючи великі бляшки. Найбільш часто розташовуються на кистях рук.

ПІДОШОВНІ БОРОДАВКИ - різновид звичайних бородавок, що з'являються в місцях тиску взуття. Дуже щільні, ороговілі, сіро-брудного кольору підошовні бородавки відрізняються сильною хворобливістю, що перешкоджає ходьбі; іноді викликають тимчасову втрату працездатності.

ГОСТРІ КОНДИЛОМИ - найдрібніші рожевого кольору вузлики, які, зливаючись, утворюють сосочкоподібні  розростання м'якої консистенції. Найчастіше розвиваються на статевих органах, в пахових і меж'ягодічної складках.

СТАРЕЧІ БОРОДАВКИ, вікові кератоми, розвиваються у літніх людей; з вірусною інфекцією не пов'язані. Бляшки сірого, коричневого або чорного кольору, покриті пухкими, просоченими шкіряним салом, роговими масами. Розташовуються головним чином на обличчі, шиї, тулубі.

НЕВУС - це доброякісне пігментне утворення шкіри внаслідок скупчення невусних клітин. Від інших меланоцитів вони відрізняються тим, що не мають відростків і характеризуються менш активним метаболізмом. Невуси можуть бути абсолютно нешкідливими, не доставляти ніяких незручностей. Однак так буває не завжди. Невуси розташовані на відритих ділянках тіла виглядають не естетично і завдають пацієнтам косметологічний «дискомфорт». Часто можуть травмуватися і чіплятися, в результаті тертя одягом. Але, основна їх небезпека - це їх здатність перероджуватися в злоякісне новоутворення.

ФІБРОМА ШКІРИ - доброякісне новоутворення, що складається з зрілих елементів сполучної тканини, що нагадує щільний утвір. Нерідко фіброма має грибовидну форму або має ніжку. Фіброма має чіткі межі, а за кольором може не відрізнятися від шкіри або мати світло-рожевий відтінок. При великих розмірах пухлина набуває червонувато-синюшний колір. Крім косметологічного дефекту фіброма шкіри, може регулярно травмуватися, наприклад, лезом при голінні, тертям ременя, лямкою одягу.

ГЕМАНГІОМА - доброякісна судинна пухлина, яка розвивається внаслідок вродженої аномалії кровоносних судин. Гемангіома може сформуватися в будь-якому органі чи тканині, в якому є розгалужена і широка мережа кровоносних судин, наприклад, в шкірі, печінці, нирках, хребті і ін. Володіє рядом характерних особливостей: гемангіоми практично ніколи не малігнізуються, можуть швидко збільшуватися в розмірах і рецидивувати після хірургічного видалення. Гемангіома шкіри має вигляд червоного, багряного або синюшного плями неправильної форми і різного розміру. При натисканні на пухлина вона може зменшуватися в розмірах, однак після припинення давить впливу протягом декількох секунд повністю відновлює колишні розмири. Зростання гемангіоми здатно провокувати атрофію навколишніх тканин, пошкодження органів з їх дисфункцією, а також смертельні кровотечі. Тому незважаючи на сприятливий перебіг гемангіом, ця пухлина не є простою.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 



список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомоги



більше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo