Консультації онлайн Пошук
06 жовтня 2020
Науково-практична конференція «Виклики та проблеми розвитку вітчизняної трансплантології»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі науково-практичної конференції «Виклики та проблеми розвитку вітчизняної трансплантології», яка присвячена з актуальним питанням розвитку вітчизняної трансплантології.

Організаторами заходу є ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України та ГО «Асоціація хірургів України».

Враховуючі заходи, що пов’язані з протидії  поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, науково-практичний захід буде проведено в онлайн режимі (ZOOM – конференція).

Планується обговорити питання організаційно-методичного розвитку  трансплантаційної служби та клінічної трансплантології.

Правила реєстрації учасників та попередню програму найближчим часом буде розміщено на офіційному сайті ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України та сторінці ФБ, а також на офіційному сайті ГО «Асоціація хірургів України».

Зареєстровані учасники конференції отримують сертифікат учасника, який дає 5 балів безперервного професійного розвитку.

Анонс.pdf

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo