nefrologist.jpg
27 березня 2021
Сьогодні у світі відзначається День нефролога

Це добра нагода привітати усіх лікарів і працівників відділу хірургії та трансплантації нирки нашого Інституту та всіх колег. Побажати їм міцного здоров'я, успіхів, досягнень у професійному та особистому житті. 

Співпраця нефрологів і наших колег трансплантологів дає змогу якісно надавати медичну допомогу всім пацієнтам із хронічною хворобою нирок і це дає шанс на друге життя методом трансплантацій.

Окрім цього саме лікарі-нефрологи забезпечують в подальшому післятрансплантаційний супровід цих хворих. І це є дуже важливим для того, щоб нирка могла функціонувати в повному обсязі довгі роки.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo