Консультації онлайн Пошук
Новини
лекція Салютін (3).jpg
22 лютого 2021
"Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики"
Сьогодні стартував курс тематичного удосконалення по темі "Трансплантаційна імунологія" з першої вступної лекції в Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова.
На курсі за тиждень будуть розглянуті усі питання лабораторної діагностики і супроводу трансплантації. Докладніше буде розібране генетичне типування, проведення крос-матчів, а також питання гістосумістності та підбору пари донора-рецепієнту.
Триватиме курс до 26 лютого. На ньому зібралися представники лікарень різних обласних центрів, щоб отримати нові знання для порятунку життів.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo