Консультації онлайн Пошук
02 листопада 2020
Науково-практична конференція «Виклики та проблеми розвитку вітчизняної трансплантології»
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі в роботі науково-практичної конференції «Виклики та проблеми розвитку вітчизняної трансплантології», яка присвячена з актуальним питанням розвитку вітчизняної трансплантології.

Організаторами заходу є ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України та ГО «Асоціація хірургів України».
Враховуючі заходи, що пов’язані з протидії  поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, науково-практичний захід буде проведено в онлайн режимі (ZOOM – конференція).

Тема: "Проблеми та виклики сучасної трансплантології"
Дата проведення конференції:
6 листопада 2020 року, о 10.00

Програма науково-практичної конференції«Проблеми та виклики сучасної трансплантології»


Для участі в конференціїї необхідно пройти реєстрацію за посиланням:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_G9SHWfDJSuOQHVbLiA2bHQ


УВАГА!
Після участі у конференції будуть видаватись сертифікати. Будь ласка, під час реєстрації вводьте Ваші реальні дані без помилок!
Після реєстрації ви отримаєте електронного листа з підтверджднням та інформацією про проведення конференції."

Генеральний учасник конференції:   фармацевтична компанія “Astellas Pharma”.

Спонсор конференції: Центр хірургічних інновацій (Center of Surgical Innovation).

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo