Консультації онлайн Пошук
17 листопада 2019
Щиро дякуємо нашим благодійникам!

Щиро дякуємо нашим благодійникам!

Компанія Comfort Energy встановила в НІХТ ім. Шалімова вже другу чергу  системи підігріву води від сонця - геліосистему.

Першу Comfort Energy подарували інституту  минулого року, вона забезпечила гарячою водою один з корпусів закладу. Нова система працюватиме на потреби клінічного корпусу.

 Фахівці компанії розповіли про принцип роботи системи. Скляні трубки з вакуумом всередині передають енергію сонячних променів в теплоносій і підігрівають воду. Це 6 колекторів, в кожному з яких по 30 трубок.

Систему встановили ​​на найвищій точці будівлі, для максимальної ефективності. У ясні дні система забезпечуватиме лікарню  1 - 1.5 тонами теплої води, яка буде зберігатися у двох баках з теплоізоляцією.  Завдяки вакууму система буде ефективною навіть взимку, головна умова - потрапляння  сонячного проміння.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo