Консультації онлайн Пошук
01 лютого 2021
Додатковий цикл тематичного удосконалення

Курс тематичного удосконалення

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ

ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України повідомляє, що з 15 по 19 березня 2021 року буде проведено додатковий цикл тематичного удосконалення (програма безперервної післядипломної освіти) лекційно-практичний курс «Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики», який призначено для підготовки спеціалістів з лабораторної діагностики трансплантаційного імунітету та визначення ступеня гістосумісності.

До участі в курсах залучаються лікарі-лаборанти та біологи, які мають сертифікат спеціаліста з «Лабораторної та/або клінічної імунології», «Лабораторної генетики» та лікарі інших спеціальностей. Кількість курсантів/слухачів курсу не більше 15 осіб (з метою забезпечення оволодіння курсантами/слухачами практичних навичок).

Тривасть циклу 1 тиждень.

Вартість – 5500 грн.

Курсанти місцем проживання не забезпечуються.

За результатами ТУ видається сертифікат та курсант отримує 25 балів до безперервної післядипломної освіти.

При безпосередній реєстрації на курсі, просимо надати копію диплому та сертифікату спеціалізації (за наявностві).

 Контактна особа: Поломарчук Наталія Михайлівна (0672696736)

 Слухачів курсів, попередньо просимо заповнити анкету (додається) та направити її за електронною адресою: nataliapolonchuk15@gmail.com або mewgull@ukr.net:

 

 

 

Анкета слухача курсів

«Теоретичні та практичні питання гістосумісності                                            та імуногенетики»

 

ПІБ

 

 

Місце основної роботи

 

 

Спеціалізація/фах

 

 

Контактний телефон

 

 

Адрес електронної пошти

 

 

Форма оплати курсів (заклад  охорони здоров'я, особисті кошти, інше)

 

 
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo