Консультації онлайн Пошук
26 травня 2020
Інформація для пацієнтів.

Відповідно до наказу МОЗ України від 20.05.2020 № 1227, госпіталізація пацієнтів для проведення планових оперативних втручань (обстеження тощо), здійснюється за наявності негативного результату дослідження на COVID-19,  отриманого методом IФА (визначення IgM) або методом ПЛР тестування, якщо пацієнт має імуносупресивний стан.

У разі, якщо пацієнт має позитивну реакцію на COVID-19 отриману за методом IФА, для вирішення питання щодо планової госпіталізації обов’язковим є тестування методом ПЛР.

Результати тестування вважаються дійсними протягом трьох діб з моменту отримання результатів дослідження та відсутності на момент госпіталізації ознак гострої респіраторної  інфекції.

Відповідні дослідження, а саме тестування на COVID-19 методами ПЛР та ІФА, можливо пройти в поліклініці Інституту.

Контактний телефон для довідок та попереднього запису:  +380967525277; (044) 408 00 19.

Пацієнти з інших населених пунктів на час проведення тестування та отримання його результатів можуть бути розміщені в діагностичному відділенні Інституту за направленням завідуючого профільним віддаленням Інституту (за умови наявності вільних місць та відсутності у пацієнта ознак респіраторної інфекції).

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo