Консультації онлайн Пошук
30 грудня 2020
З наступаючим Новим Роком!

Це був важкий, але доленосний рік для розвитку української трансплантології…

Ми поступово набираємо темп виконання операцій з пересадки органів.

Наразі в  Інституті виконано:

39 пересадок нирки з них 6 від посмертного донора;

11 трансплантацій печінки з них 4 від посмертного донора;

1 трансплантація серця.

 

Протягом року ми допомагали колегам проводити трансплантації у Ковелі, Львові, Черкасах, Рівному таким чином розбудовуючи систему трансплантаційної допомоги.

Маємо плани і на інші регіони нашої країни. Які саме проінформуємо, як найперше. 

Тішить, що в більшості регіонів України з’явилися трансплант-координатори, яких підготували в стінах нашого Інституту і які вже поступово отримують реальний практичний досвід.

 

Ми дякуємо та щиро співчуваємо родині донора! Ви, та перш за все Ваша близька людина врятували життя 4 тяжко хворим.

Родини реципієнтів, як і вони самі отримали шанс на друге життя, повноцінне та яскраве!

 

Окрім того, це шанс для близько 500 пацієнтів, які знаходяться в трансплантаційному листі нашого Інституту та очікують на донорський орган.

 

Ми завжди готові прийти на допомогу, тим хто її потребує. Завжди готові навчити своїх колег новому та навчатися разом з ними на благо наших пацієнтів на рідної України!

 


Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo