Консультації онлайн Пошук
03 вересня 2020
Курс інформації і стажування за напрямком «Трансплант-координація».

14 вересня 2020 року на базі НІХТ ім.О.О. Шалімова» розпочинається курс  інформації і стажування «Трансплант-координація».

14 вересня 2020 року на базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології  ім. О.О. Шалімова» НАМН України починається курс інформації і стажування за напрямком «Трансплант-координація».

Тривалість курсу 5 робочих дні (25 балів до безперервної медичної освіти) після закінчення якого видається сертифікат, який дає право здійснювати слухачам діяльність з трансплант-координації в закладах охорони здоров’я. 

Під час проведення курсу, зацікавлені особи будуть мають можливість приймати участь у клінічній роботі  Інституту.

 Вартість курсу становить – 2300 грн

 Бажаючі пройти відповідні курси повинні мати з собою копію диплому про вищу медичну освіту, сертифіката спеціаліста та попередньо заповнити анкету слухача, що додається.

Анкету прохання заповнити заздалегідь та направити за електронною адресою: r.salutin@ukr.net

Контактна особа (відповідальна за цикл) – Салютін Руслан Вікторович 067-785-62-35

Анкета слухача курсів інформації і стажування «Трансплант-координація»

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo