Консультації онлайн Пошук
Новини
22 липня 2017
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

У Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова відновлено та запущено в роботу комп'ютерний томограф для діагностики пацієнтів.

Вкрай необхідне обладнання, що відіграє ключову роль у швидкій діагностиці, вийшло з ладу, відпрацювавши свій ресурс. Ситуація додатково ускладнювалась недостатнім бюджетним фінансуванням Інституту.

Пацієнти інституту хірургії та трансплантології тепер зможуть безкоштовно та миттєво обстежуватись перед операціями та після них.

 

У рамках програми "Заради життя", фонд ПриватБанку "Помогать просто!" провів моніторинг усіх можливих варіантів ремонту обладнання, та вибрав найкращий з них — офіційного представника General Electric в Україні — компанії Protech Solutions Ukraine.

 

Лист-подяка Президенту Всеукраїнського БФ "Допомагати просто" Шлапаку О.В.

Лист-подяка Директору Всеукраїнського БФ "Допомагати просто" Павловій Г.М.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo