Консультації онлайн Пошук
Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділення онкологіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Лабораторія біохімії та бактеріології
Опис відділу Співробітники відділу
Дєєв Валерий Аркадійович.jpg
Керівник лабораторії

Дєєв
Валерий Аркадійович

Лабораторія  являється високоспеціалізованим центром з діагностики різноманітних хвороб шляхом проведення біохімічних та бактеріологічних досліджень. Оснащення та досвід забезпечують найвищі стандарти якості.

Група бактеріології

Основні напрямки науково-практичної діяльності:

   Група біохімії  вивчає та вирішує проблеми ензимодіагностики, гемостазу та проводить визначення інших біохімічних показників у амбулаторних та стаціонарних хворих після хірургічних втручань та трансплантації органів. Постійно займається автоматизацією лабораторних досліджень.

   Багатопрофільність НІХТ ім. О.О.Шалімова НАМН України обумовлює широкий спектр біохімічних досліджень, які постійно вдосконалюється на базі нових методик. За допомогою сучасних автоматичних біохімічних аналізаторів досліджуються показники білкового обміну (загальний білок, альбумін, білкові фракції, тимолова проба, креатинін, сечовина, сечова кислота), вуглеводного (глюкоза,  інсулін, С-пептид, глікозильований гемоглобін, лактат, сіромукоїди, сіалові кислоти), ліпідного (загальні ліпіди, тригліцериди, загальний холестерин та його фракції,  аполіпопротеїн А),  водно-сольового (калій, натрій, кальцій, фосфор, магній, залізо, залізозв'язуюча здатність). Проводяться дослідження специфічних імунопротеїнів (С-реактивний білок, антистрептолізин-О, ревматоїдний фактор) та  прокальцитоніну для диференційної діагностики септичних станів. Визначаються практично всі показники системи згортання крові та проводиться моніторинг хворих, які лікуються антикоагулянтами.

   Наявність новітнього обладнання дає змогу проводити моніторинг антидепресантів - циклоспорину, такролімусу та інших лікарських препаратів.

   Лабораторія постійно приймає участь в міжнародному та міжлабораторному контролі якості досліджень.

   Група бактеріології  виконує бактеріологічні дослідження виділень із носової та ротової порожнин, очей, вух, ран, сечі, калу, жовчі, крові, харкотиння, ексудатів, вмісту нориць, спинномозкової рідини, тканин, виділень статевих органів, досліджень калу на дисбактеріоз.

   Для ефективного лікування гнійно–запальних бактеріальних та грибкових захворювань в лабораторії проводиться визначення чутливості виділених мікроорганізмів до антибактеріальних та протигрибкових препаратів. Ці дослідження проводяться як стандартними методами, так і за допомогою автоматичних мікробіологічних аналізаторів.

   Зметою покращення медичної допомоги хворим з гнійними хірургічними захворюваннями і посиленням заходів по боротьбі з внутрішньолікарняними інфекціями лабораторія проводить широкий бактеріологічний контроль об'єктів навколишнього середовища, інструментів, повітря, шкіри рук медперсоналу.

   Комплекс бактеріологічних досліджень направлений на запобігання шляхів розповсюдження госпітальних штамів мікроорганізмів-збудників внутрішньолікарняних інфекцій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo