Консультації онлайн Пошук
Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділення онкологіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Дейниченко.jpg
Дейниченко Андрій Геннадійович
Відділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток
Завідувач кабінетом рентген-ендоскопічних та ендобіліарних методів лікування

Народився 18 лютого 1978р в сім`ї службовців.

У 2000 році закінчив Буковинську державну медичну академію за спеціальністю „Лікувальна справа”.

Серпень 2000 р. -  січень 2002 р. : інтернатура за спеціальністю „Хірургія” на базі Львівського державного медичного університету.

Вересень 2002 р. -  червень 2004 р. : клінічна  ординатура за спеціальністю „хірургія”.на базі НаціональногоІнституту хірургії та трансплантології НАМН України..

З жовтня 2004 р. і по теперішній час працює на посаді лікаря хірурга кабінету рентген – ендоскопічних та ендобіліарних методів лікування.

Крім практичної роботи активно займається науково-дослідною роботою, є автором та співавтором понад 30наукових праць та винаходів.

В 2007 році – стажування в  м. Сеул (Південна Корея) з питань ендоскопічної хірургії.

В 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Атипова ендоскопічна папілотомія в лікувально-діагностичному алгоритмі обструкції дистального відділу загальної жовчної протоки». 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo