Консультації онлайн Пошук
Наукові відділи та клінічні відділення
Терехов.jpg
Терехов Георгій Вадимович
Відділ експериментальної хірургії
керівник відділу

 Народився 23 березня 1972 року. В 1987 році вступив до Київського медичного училища №1, яке закінчив в 1990 р. за фахом фельдшер-лаборант.

З 1990 по 1992 рр. знаходився на військовій службі в лавах Збройних сил СРСР.

В 1994 році вступив до Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця, м. Київ, котрий закінчив у 2000 році.

З 2000 по 2002 роки проходив клінічну ординатуру за фахом «Загальна хірургія» в Міський клінічній лікарні №1.

З 2002 року працює в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова АМН України на посаді наукового співробітника Відділу експериментальної хірургії.

В 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Розробка та дослідження методів плазмового зварювання в хірургії органів шлунково-кишкового тракту. Експериментальне дослідження.»

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo