Консультації онлайн Пошук
Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділення онкологіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи

Доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник.  Член товариства гепатобіліарних хірургів України та СНД, Європейської асоціації ендоскопічних хірургів.

Народився 13 липня 1956 р. По закін­ченні школи у 1971 р. вступив до Луцького медичного училища, яке закінчив з відзна­кою у 1975-му. З 1975 по 1977 рр. проходив військову службу за спеціальні­стю в групі радянських військ у Німеччи­ні, активно займався легкою атлетикою та гандболом (кандидат у майстри спорту). У 1977 р. вступив до Київського медичного інституту ім. О.О.Богомольця.  По закінченні  інституту в  1983  р.           був направлений на роботу в Київський     науково-дослідний інститут клінічної та     експериментальної хірургії, яким керував    академік 0.0. Шалімов.

В 1992 році під керівництвом О.О. Шалімова захистив кандидатську дисертацію на тему «Ендоскопічна папілосфінктеротомія в комплексному лікуванні залишкового холедохолітіазу».

У 2002 р. під керівництвом М.Ю. Ничитайла захистив докторську дисертацію на тему «Хірургічне лікування механічної жов­тяниці при непрохідності загальної жовчної протоки з застосуванням мініінвазивних технологій». У 2003-му за конкурсом обра­ний на посаду старшого, а у 2007 р. — про­відного наукового співробітника інституту.

Член товариства гепатобіліарних хірургів України та СНД, Євро­пейської асоціації ендоскопічних хірургів, автор більш ніж 170 друкованих праць та 27 винаходів, двох монографій, 5 мето­дичних рекомендацій, член вченої та спе­ціалізованої ради із захисту дисертацій Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова, учасник міжнародних з'їздів і конгресів.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ Про інститут АДМІНІСТРАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців ЗМІ про нас Контакти ВАКАНСІЇ
НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Ми сьогодні Наша історія Академік Олександр Шалімов – пам'яті вчителя Віртуальний музей 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Адміністрація інституту Інформація для відвідувачів Пілотний проект Інноваційні методи лікування Центр лазерної хірургії Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo