Новини
photo_2024-04-08_16-24-14.jpg
09 квітня 2024
TAPP

TAPP – або трансабдомінальна преперитонеальна пластика, є мінімально інвазивним методом лікування пахових кил. Вперше застосована в 1990 році, методика вже протягом трьох десятирічь є «золотим стандартом» оперативного лікування.

Операція проводиться лапароскопічно, через маленькі розрізи на шкірі. З середини живота киловий вміст ввертається в черевну порожнину або видаляється, а сам грижовий дефект перекривається сітчастим протезом. За рахунок протезу в місці виходу кили формується щільний рубець, який попереджає розвиток рецидиву. Трансабдомінальна преперитонеальна пластика (ТАРР) дозволяє оцінити стан органів черевної порожнини, а також може бути застосована у пацієнтів із двобічними паховими килами, оскільки методика дозволяє усунути обидва килові дефекти за одне оперативне втручання.

Через малотравматичність методу в післяопераційному періоді у пацієнтів майже відсутній больовий синдром, також потреба у тривалому перебуванні в хірургічному стаціонарі. Пацієнти виписуються на амбулаторне лікування на наступну добу від оперативного лікування.

В данному випадку до нас звернувся чоловік 70-ти років. Із двобічною паховою килою. Нашими спеціалістами виконана двобічна ТАРР, із застосуванням спеціалізованого сітчастого протезу "ProGrip" Covidien, який не потребує додаткової фіксації, що в свою чергу мінімізує дискомфортні відчуття у пацієнтів в післяопераційному періоді.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo