Адміністрація центру
Керівництво
В.о.Генерального директора Центру
Usenko.png
В.о. Генерального директора Центру

Усенко
Олександр Юрійович

Академік Національної академії медичних наук Українипрофесор, доктор медичних наук, завідувач відділу торако-абдомінальної хірургії, завідувач кафедри хірургії та трансплантології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Заслужений лікар України, лауреат Державної премії України, Голова правління ВГО "Асоціація хірургів України", головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Хірургія" 2014-2016рр.

Народився 3 жовтня 1962 році в м. Києві. В 1979 році закінчив середню школу № 38 м. Києва. У цьому ж році вступив на лікувальний факультет Київського медичного інституту, який і закінчив у 1985 році по спеціальності лікувальна справа.

З 1985 по закінченню інституту переведений на роботу в Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії  на посаду лікаря-хірурга, де і працював до 1996 року.

В 1996 році переведений на посаду лікаря-хірурга медичного центру «Біофармтех».

З 1998 по 2005 працював директором медичного центру «Біофармтех».

З 2005 по 2006 працював Заступником міністра охорони здоров`я АР Крим.

В 1990 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Вибір раціонального втручання на підшлунковій залозі з вр ахуванням вуглеводного обміну в хворих хронічним панкреатитом».

В 1999 році захистив докторську дисертацію на тему «Діагностика і хірургічне лікування органічного гіперінсулінізму».

В 2004 році отримав звання заслуженого лікаря України.

З 2006 року був призначений на посаду заступника директора інституту з науково-організаційної роботи.

В 2009 році отримав звання Лауреата державної премії України.

В 2014 році очолив «Національний інститут хірургії та трансплантології ім.. О.О. Шалімова» НАМН України.

У 2015 році обійняв посаду завідувача кафедри хірургії та трансплантології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

У жовтні 2015 року, на ХХІІІ з’їзді хірургів Украйни був обраний Головою правління всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація хірургів України».

У 2021 році отримав звання академіка НАМН України за спеціальністю: Загальна та невідкладна хірургія. 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo