Адміністрація інституту
Фінансово-економічна служба
Опис відділу Співробітники відділу
5532.png
Головний бухгалтер

Радус
Олена Петрівна

Фінансово-економічна служба є структурним підрозділом, який знаходиться в адміністративному корпусі інституту. Очолює фінансово-економічна службу головний бухгалтер, який підпорядковується безпосередньо директору інституту.

 

Основним завданням бухгалтерії є супровід та організація фінансової діяльності інституту, забезпечення вчасних розрахунків між інститутом та іншими державними та недержавними організаціями, також нарахування та виплата заробітної плати працівникам інституту, чіткий бухгалтерський облік і контроль всіх фінансових операцій на основі законодавчих актів, приймання документів від МВО та відділень для виконання, проведення банківських операцій.

До складу фінансово-економічна служби також входить тендерна група, основним завданням якої є організація та проведення тендерів з придбання та закупки медикаментів, обладнання, апаратури, послуг для інституту, тощо.

 

Контактна інформація

Головний бухгалтер Радус Олена Петрівна – тел.: 408-24-36

Заступник головного бухгалтера Cтавенько Марія Степанівна – тел.:454-20-99

Планово-економічний відділ –тел.: 497-08-73

Розрахункова бухгалтерія – тел.: 454-20-37

Матеріальна бухгалтерія – тел.: 454-20-52

Тендерна група – тел.: 454-20-23

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo