БЛАГОДІЙНІСТЬ

Благодійна організація  «Благодійний фонд розвитку Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» створений з метою підтримки НІХТ ім. Шалімова і не має на своїй меті отримання прибутку.

Основними напрямами в благодійній діяльності Фонду є сприяння в забезпеченні розвитку та поточної діяльності Інституту, а саме забезпечення надання якісної медичної допомоги хворим з хірургічною патологією та тим, хто потребує трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів. 

Для здійснення своєї діяльності Фонд залучає на добровільній основі добровільну благодійну  допомогу у вигляді грошових коштів, матеріальних цінностей та послуг.

Благодійна організація  «Благодійний фонд розвитку Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова»  звертається до Вас з проханням, розглянути питання про надання фінансової благодійної допомоги.

Ця благодійна допомога буде направлена виключно на підтримку діяльності ДУ "Національного наукового центру хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова".

Прохання фінансову благодійну допомогу перераховувати за наступними реквізитами:

Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова»

Скорочена назва: БО «БФР НІХТ ім. О.О. Шалімова»
03126, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 30 ЄДРПОУ 39277854

Призначення платежу: благодійна допомога

Гривна IBAN UA743052990000026002046214163,

Мультівалютний IBAN UA933052990000026006036220163,
ПАТ КБ «ПриватБанк» МФО 305299

Bitcoin:
bc1qak23rq75swpt4pnltm4pec8nemgm3rsl27tzxa

Wallet address:
0x8Be0E4f767d25dED70cafAAF22FD4634265b4d1d

Ethereum:
ETH, USDT, USDC
Binance Smart Chain:
BNB,  BUSD, USDT, USDC
Polygon: Matic, USDT

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo