Новини
Group 1348.png
22 лютого 2024
До поранених захисників завітали дітки

Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час дарують захисникам не лише дорослі, але й діти. До нашого Центру завітали учні 26-ї школи м. Києва.

Під час візиту школярі подарували пораненим пісні, слова підтримки та смаколики. Це не тільки підіймає моральний дух бійців, але й робить великий внесок у розуміння важливості служіння для захисту своєї країни!

Від імені нашого Центру щиро дякуємо педагогічному колективу школи та учням за приділену увагу, доброту та милосердя. Впевнені, що такі зустрічі допомагають виховати нове покоління, яке розуміє цінність миру та важливість допомоги тим, хто стоїть на захисті Батьківщини.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo