Новини
photo1625840663.jpeg
09 липня 2021
Пілотний проект з трансплантації в дії

Відповідно до пілотного проекту Постанови Кабінету міністрів України № 707 від 5 вересня 2018 р. "Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів" за 6 місяців 2021 року державою оплачено 47 пересадок органів. Із них від трупного донора було пересаджено 7 нирок, 11 печінок, 2 серця. Від родинного донора: 23 нирки та 4 печінки.

Також було проведено більше 50 тканинних типування (визначення HLA-антигенів методом ПЦР) для пацієнтів, що знаходяться в листі очікування на трансплантацію солідних органів.

Реалізація Пілотного проекту позитивно впливає на розвиток вітчизняної трансплантації та дає змогу позбавитися трансплантаційної закордонної залежності і значно покращити якість надання високоспеціалізованої медичної допомоги.

Подробиці за посиланням:

Інформація щодо наданих послуг за січень-травень 2021 року

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo