Новини
photo_2023-12-15_11-29-00.jpg
15 грудня 2023
Злоякісна пухлина MPNST

Більш ніж 20 років тому наша пацієнтка пройшла лікування з приводу раку молочної залози. Операція, курси хіміотерапії та променевого лікування вже в минулому. Але згодом пацієнтка відмітила зміни післяопераційного рубця - невеличке утворення, яке з часом почало стрімко збільшуватися у розмірах і набувати кісткової щільності.

Результати обстеження, зокрема КТ та біопсія новоутворення, засвідчили наявність злоякісної пухлини, що походить з оболонок периферичних нервів (MPNST - Malignant Peripheral Nerve Sheath Tumor). Пухлинний процес поширювався на кістки та проростав крізь них, а саме через верхню частину грудини та трьох ребер, що й визначило тактику першого хірургічного етапу.

Пухлина була видалена в межах здорової тканини з висіченням уражених ділянок кісток. Одномоментно було виконано закриття кісткового дефекту спеціальним сітчастим протезом, що відновило кістковий каркас грудної клітки.

Невдовзі жінку було виписано додому. Попереду реабілітація та обов'язковий диспансерний нагляд, який є дуже важливим етапом в лікуванні пацієнтів з онкологічною патологією.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo