Адміністрація центру
Фінансово-економічна служба
Опис відділу
5532.png
Головний бухгалтер

Радус
Олена Петрівна

Фінансово-економічна служба є структурним підрозділом, який знаходиться в адміністративному корпусі Центру.

Очолює фінансово-економічна службу Головний бухгалтер, який підпорядковується безпосередньо Генеральному директору Центру.

 

Основним завданням бухгалтерії є супровід та організація фінансової діяльності Центру, забезпечення вчасних розрахунків між Центром та іншими державними та недержавними організаціями, також нарахування та виплата заробітної плати працівникам Центру, чіткий бухгалтерський облік і контроль всіх фінансових операцій на основі законодавчих актів, приймання документів від МВО та відділень для виконання, проведення банківських операцій.

До складу фінансово-економічна служби також входить тендерна група, основним завданням якої є організація та проведення тендерів з придбання та закупки медикаментів, обладнання, апаратури, послуг для Центру, тощо.

 

Контактна інформація

Головний бухгалтер Радус Олена Петрівна – тел.: 408-24-36

Планово-економічний відділ –тел.: 408-06-45

Розрахункова бухгалтерія – тел.: 454-20-72

Матеріальна бухгалтерія – тел.: 454-20-52

Тендерна група – тел.: 454-20-23

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo