Консультативна поліклініка
Відділення підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

У відділі хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток вперше в Україні була виконана лапароскопічна холецистектомія (видалення жовчного міхура): саме тут бере початок вся лапароскопічна хірургія країни. Окрім того, саме співробітниками відділу вперше в клінічній практиці було впроваджено метод електрозварювання живих тканин, розроблені  методи реконструктивно-відновлювальної хірургії жовчовивідних шляхів, мініінвазивні втручання при патології підшлункової залози. 

Відділ спеціалізується на наданні високоспеціалізованої медичної допомоги з наступних патологій:

 

  • Жовчокам`яна хвороба та її ускладнення, захворювання жовчного міхура та жовчних проток;
  • Реконструктивно-відновлювальна хірургія ушкоджень позапечінкових жовчних проток;
  • Доброякісна та злоякісна патологія позапечінкових жовчних проток, підшлункової залози, селезінки;
  • Лікування запальних захворювань підшлункової залози та їх ускладнень (розроблені та впроваджені сучасні малотравматичні методи оперативних втручань у хворих з некротичними формами гострого панкреатиту, які дозволили знизити летальність при даній патології у 2,3 рази, що є одним із найкращих показників не тільки в Україні, але й у світі).

Співробітниками відділу вперше в Україні трансплантовано комплекс «підшлункова залоза – нирка» в комплексному лікуванні цукрового діабету та його ускладнень.
       
302 кабінет
Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь за телефонами (044) 454-20-18, (044) 454-20-09

 

Прийом фахівця здійснюється за направленням реєстратури.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo