Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ рентген-ендоваскулярної хірургії, інтервенційної кардіології та реперфузійної терапіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Булик.JPG

Булик Іван Іванович

Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Луганський державний медичний університет
Стаж: 29 років
E-mail: bulikivan3@gmail.com

Народився у 1970 році на Закарпатті в сім`ї медпрацівників.

В 1987 році закінчив з відзнакою середню школу. У 1990 році з відзнакою закінчив Хустське медичне училище.

В 1996 році з відзнакою закінчив лікувальний факультет Луганського Державного медичного університету.

З 1996 по 1999 роки навчався і успішно закінчив магістратуру з хірургії на базі кафедри факультетської хірургії Луганського Державного медичного університету. Деякий час працював хірургом відділення хірургії № 2 Мукачівського військового госпіталю та займав посаду районного хірурга Воловецького району Закарпатської області.

З 2000 по 2003 роки проходив клінічну ординатуру на базі Нацонального інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова.

З 2003 року і по теперішній час працює науковим співробітником відділу підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток. Має вищу кваліфікаційну категорію. Є автором 57 наукових статей та 12 патентів на винахід.

Член Всеукраїнської асоціації хірургів, з 2005 року член Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів (EAES).

Сфера наукових інтересів: лапароскопічні пластики гриж, мініінвазивні та традиційні хірургічні втручання на органах черевної порожнини.