Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Відділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток
Опис відділу Співробітники відділу Медіагалерея
Kopchak.jpg
Завідувач відділу хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

Копчак
Володимир Михайлович

Досвід виконання операцій на підшлунковій залозі найбільший не лише в Україні, але й серед подібних відділів в країнах СНД.  Впровадження найсучасніших  технологій дає змогу виконувати складні хірургічні операції на найвищому світовому рівні.

Основні напрямки науково-практичної діяльності:

- розробка та клінічне впровадження методів хірургічного лікування доброякісних та злоякісних пухлин підшлункової залози та жовчовивідних проток.

- розробка нових, високоефективних методів хірургічного лікування гострого та хронічного панкреатиту.

- розробка та клінічне впровадження методів хірургічного лікування пошкоджень та рубцевих стриктур жовчовивідних проток.

 

1.        Хірургічне лікування пухлин підшлункової залози.

Відділ володіє найбільшим на території СНД досвідом радикальних оперативних втручань при пухлинах підшлункової залози та жовчовивідних проток, що налічує біля 1500 спостережень. Завдяки розробці та впровадженню нових методів оперативних втручань нам вдалося підвищити відсоток радикальних операцій з 32% до 56%, тобто на 24% збільшити число радикально пролікованих хворих із групи тих, які раніше вважались неоперабельними. У відділі широко застосовують сучасні методи судинних реконструкцій та лімфаденектомії, що значно покращує віддалені результати лікування. Показники летальності та віддалених результатів лікування відповідають аналогічним показникам провідних клінік світу.

2       Хірургічне  лікування  гострого  панкреатиту.

Увідділі розроблені та широко впроваджуються сучасні малотравматичні методи оперативних втручань у хворих з некротичними формами гострого панкреатиту, котрі дозволяють в більшості спостережень провести санацію патологічного вогнища без втручання в черевну порожнину. Застосування такої тактики дозволило нам знизити летальність при даній патології з 15,4% до 9,9%, що є одним із кращих показників не тільки в Україні, але і у світі.

3       Хірургічне  лікування  хронічного  панкреатиту.

У відділі накопичений досвід біля 4000 операцій з приводу хронічного панкреатиту та його ускладнень. Виконуються всі види оперативних втручань відомі на сьогодні в світовій практиці та розроблені нові, які дозволяють не тільки зберегти, а іноді навіть покращити екскреторну та інкреторну функції підшлункової залози, при післяопераційній летальності, яка за останні 10 років дорівнює 0%.

4          Хірургічне  лікування  пошкоджень  та  рубцевих стриктур жовчовивідних протоків.

unnamed.png
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo