Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Відділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток
Опис відділу Співробітники відділу Медіагалерея
Kopchak.jpg
Завідувач відділу хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

Копчак
Володимир Михайлович

Досвід виконання операцій на підшлунковій залозі найбільший не лише в Україні, але й серед подібних відділів в країнах СНД.  Впровадження найсучасніших  технологій дає змогу виконувати складні хірургічні операції на найвищому світовому рівні.

Основні напрямки науково-практичної діяльності:

- розробка та клінічне впровадження методів хірургічного лікування доброякісних та злоякісних пухлин підшлункової залози та жовчовивідних проток.

- розробка нових, високоефективних методів хірургічного лікування гострого та хронічного панкреатиту.

- розробка та клінічне впровадження методів хірургічного лікування пошкоджень та рубцевих стриктур жовчовивідних проток.

1.        Хірургічне лікування пухлин підшлункової залози.

Відділ володіє найбільшим на території СНД досвідом радикальних оперативних втручань при пухлинах підшлункової залози та жовчовивідних проток, що налічує біля 1500 спостережень. Завдяки розробці та впровадженню нових методів оперативних втручань нам вдалося підвищити відсоток радикальних операцій з 32% до 56%, тобто на 24% збільшити число радикально пролікованих хворих із групи тих, які раніше вважались неоперабельними. У відділі широко застосовують сучасні методи судинних реконструкцій та лімфаденектомії, що значно покращує віддалені результати лікування. Показники летальності та віддалених результатів лікування відповідають аналогічним показникам провідних клінік світу.

2       Хірургічне лікування гострого панкреатиту.

Увідділі розроблені та широко впроваджуються сучасні малотравматичні методи оперативних втручань у хворих з некротичними формами гострого панкреатиту, котрі дозволяють в більшості спостережень провести санацію патологічного вогнища без втручання в черевну порожнину. Застосування такої тактики дозволило нам знизити летальність при даній патології з 15,4% до 9,9%, що є одним із кращих показників не тільки в Україні, але і у світі.

3       Хірургічне лікування хронічного панкреатиту.

У відділі накопичений досвід біля 4000 операцій з приводу хронічного панкреатиту та його ускладнень. Виконуються всі види оперативних втручань відомі на сьогодні в світовій практиці та розроблені нові, які дозволяють не тільки зберегти, а іноді навіть покращити екскреторну та інкреторну функції підшлункової залози, при післяопераційній летальності, яка за останні 10 років дорівнює 0%.

4          Хірургічне лікування пошкоджень та рубцевих стриктур жовчовивідних протоків.

IMG_8617-1.png