Адміністрація центру
Костенко АА.png
Костенко Андрій Анатолійович
Посада: Начальник відділу
Місце навчання: Київський медичний інститут
Стаж: 38 років
E-mail: aakostenko@i.ua
Робочий телефон: +380444081433

Кандидат медичних наук. Спеціальність «Організація і управління охороною здоров’я» (вища категорія), лікар-анестезіолог-реаніматолог (вища категорія).

Голова комітету з біоетики та деонтології, заступник голови медичної ради Інституту.

Народився 22 квітня 1963 року в м. Івано-Франківськ.

В 1980 році закінчив с.ш. № 153 м. Києва.

В 1980 році поступив і в 1986 році закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту за спеціальністю лікувальна справа. В серпні того ж року поступив на роботу в НДІ клінічної та експериментальної хірургії на посаду лікаря анестезіолога відділення реанімації.

З 2000 року переведений на посаду заступника головного лікаря по трансплантології ІХТ АМНУ, суміщаючи її з посадою лікаря анестезіолога відділення трансплантації нирки.

В 2000 році захистив дисертацію зі спеціальності анестезіологія та інтенсивна терапія на здобуття вченого ступеню кандидата
медичних наук. Виконує докторську дисертацію на тему «Безпека донорів та реципієнтів при трансплантації органів від родинного донора».

З 2007 року - заступник голови, відповідальний секретар Асоціації трансплантологів України.

2002-2005 р.,2008-2012 р. - відповідальний секретар Кординаційної ради з питань трансплантації в Україні.

В 2005 році - відповідальний виконавець теми державного замовлення «Організація та забезпечення трансплантації органів від родинного донора».

З 2010 року - голова комітету з біоетики та деонтології Інституту.

З 2010-2012 року - виконуючий обов’язки головного лікаря клініки Інституту.

З 2017 року по 2023 рік - головний лікар клініки Інституту.

Головний напрямок роботи: забезпечення діяльності клініки в умовах сучасної хірургії та трансплантології.

 
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo