Адміністрація інституту
Kostenko_A.A..png
Костенко Андрій Анатолійович
Посада: Головний лікар, лікар-анестезіолог
Місце навчання: Київський медичний інститут
Стаж: 35 років
E-mail: aakostenko@i.ua

Кандидат медичних наук. Спеціальність «Організація і управління охороною здоров’я»(вища категорія), лікар-анестезіолог-реаніматолог(вища категорія).

Голова комітету з біоетики та деонтології, заступник голови медичної ради Інституту.

Народився 23 квітня 1963 року в м. Івано-Франківськ.

В 1980 році закінчив с.ш. № 153 м. Києва.

В 1980 році поступив і в 1986 році закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту за спеціальністю лікувальна справа. В серпні того ж року поступив на роботу в НДІ клінічної та експериментальної хірургії на посаду лікаря анестезіолога відділення реанімації.

З 2000 року переведений на посаду заступника головного лікаря по трансплантології ІХТ АМНУ, суміщаючи її з посадою лікаря анестезіолога відділення трансплантації нирки.

В 2000 році захистив дисертацію зі спеціальності анестезіологія та інтенсивна терапія на здобуття вченого ступеню кандидата
медичних наук. Виконує докторську дисертацію на тему «Безпека донорів та реципієнтів при трансплантації органів від родинного донора».

З 2007 року - заступник голови, відповідальний секретар Асоціації трансплантологів України.

2002-2005 р.,2008-2012 р. - відповідальний секретар Кординаційної ради з питань трансплантації в Україні.

В 2005році - відповідальний виконавець теми державного замовлення «Організація та забезпечення трансплантації органів від родинного донора».

З 2010 року - голова комітету з біоетики та деонтології Інституту.

З 2010-2012 року - виконуючий обов’язки головного лікаря клініки Інституту.

З 2017 ріку - головний лікар клініки Інституту.

Головний напрямок роботи: забезпечення діяльності клініки в умовах сучасної хірургії та трансплантології.

 
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo