Адміністрація інституту
Варга.png
Варга Аніта В'ячеславівна
Спеціальність: Заступник головного лікаря з лікувальної роботи
E-mail: av271170@gmail.com
Робочий телефон: 044-454-20-89

Народилася 27 листопада 1970 році в м. Ніжин Чернігівської області. В 1988 році закінчила середню школу № 24 м. Києва. У цьому ж році вступила на лікувальний факультет І Ленінградського медичного інституту ім..І.П.Павлова. Закінчила Національний медичний університет ім.. О.О.Богомольця у 1996 році по спеціальності лікувальна справа.

У 1996 році, по закінченню інституту працювала в Київськму обласному ендокринологічному диспансері лікарем-ендокринологом та лікарем УЗД  до 2002 року.

В 1998році пройшла спеціалізацію на базі Київської Національної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Шупика за фахом «Ульразвукова діагностика».

 З 2002 по 2014 р., працювала завідувачем відділення ультразвукової та функціональної діагностики, а потім завідувачем консультативної поліклініки Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії та трансплантації ендокринних органів та тканин  МОЗ України

В 2012 році пройшла спеціалізацію на базі Київської Національної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Шупика за фахом «Організація та управління охороною здоров’я».

В 2012 році пройшла спеціалізацію на базі Київської Національної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Шупика за фахом «Ендокринологія».

З 2014 року працювала завідувачем консультативно-поліклінічного відділення Національного інституту хірургії та трансплантології НАМН України.

З 2017 року і по сьогоднішній день займає посаду заступника головного лікаря з лікувальної роботи Національного інституту хірургії та трансплантології НАМН України.

Одружена, виховує доньку.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo