Group 177.png
30 листопада 2022
Смерть, яка дарує життя

Щорічно в Україні тисячі людей потребують трансплантації органів.

В Інституті, в якому зародилася вітчизняна трансплантологія, здійснюються мрії тих, хто багато років поспіль очікував пересадки.

На цей раз в одній з столичних лікарень померла людина, а її родичі погодилися на посмертну донацію. Серце, нирка та печінка були пересаджені пацієнтам, які чекали трансплантації та знаходилися на листі очікування Інституту. Другу нирку було пересаджено в іншому закладі, який визначив ЄДІСТ.

Зовсім незнайомі між собою люди вже стали рідними, поєднаними тонкими, неосяжними матеріями. Частина донора буде жити в кожному з них, проживаючи нове життя.

Сьогодні реципієнти, яким була виконана пересадка, готуються до виписки зі стаціонару. Попереду у кожного з них нові горизонти та плани, зустріч з рідними і близькими та безмежна вдячність донору та його родині.

До відома

Інститут є фактично єдиною установою, в якому саме штатними співробітниками виконуються всі типи органних трансплантацій та існує можливість мультидисціплінарного вирішення медичних питань будь-якої складності.

Операції з трансплантації фінансуються державою. Післятрансплантаційний моніторинг для реципієнтів, яким було виконано операції з трансплантації в Інституті за направленням лікуючого лікаря, забезпечується за рахунок пілотного проекту з трансплантації.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo