Новини
photo_2023-10-10_12-26-14.jpg
11 жовтня 2023
Наукове життя триває
Попри все, наукове життя триває. Живе спілкування з колегами, обмін думками є дуже важливим для лікаря практика і науковця.
 
Фахівці відділу хірургії та трансплантації печінки Олександр Гриненко, Денис Федоров та Іван Мазанович поділилися поділилися своїм досвідом в лікуванні пухлин печінки, результатами впровадження технології TIPS в лікуванні цирозу печінки в поєднанні з гепатоцелюлярною карциномою, з колегами на Міжнародному конгресі «Треті наукові читання пам’яті професора Анатолія Станіславовича Свінціцького “Внутрішня медицина: наука та практика”, який відбувся 4-6 жовтня.
 
Заходи такого рівня дають можливості поширити передовий досвід лікування та діагностики, активно впроваджувати нові методики і технології за для здоров’я нації.
 
 
 
 
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo