Новини
Первая больница Киев.png
03 червня 2021
Ніч для порятунку життів

Першого червня, у Київській міській лікарні №1 родичі чоловіка, якому констатували смерть мозку, прийняли важке, але дуже важливе рішення, яке дало надію на життя одразу трьом людям. Лікарі боролися за нього до останнього, але, на жаль, зробити нічого не змогли.

Спеціалісти Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова на базі Київської міської клінічної лікарні виконали мультиорганний донорський забір з послідуючою пересадкою одної нирки і печінки на базі Інституту. Ще одна нирка була трансплантована у Київському центрі нефрології та діалізу.

Усі реципієнти вже отримали донорські органи та проходять реабілітацію по місцю проведення оперативних втручань.

Наша щира вдячність усім, хто брав участь у цьому дійстві. Ваш професіоналізм та швидкі дії дають шанс на життя людям.

Усі трансплантації виконані згідно з пілотним проектом та є безкоштовними. Здоров'я і швидкого одужання реципієнтам! Шана донору та його родичам.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo