Новини
Первая больница Киев.png
03 червня 2021
Ніч для порятунку життів

Першого червня, у Київській міській лікарні №1 родичі чоловіка, якому констатували смерть мозку, прийняли важке, але дуже важливе рішення, яке дало надію на життя одразу трьом людям. Лікарі боролися за нього до останнього, але, на жаль, зробити нічого не змогли.

Спеціалісти Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова на базі Київської міської клінічної лікарні виконали мультиорганний донорський забір з послідуючою пересадкою одної нирки і печінки на базі Інституту. Ще одна нирка була трансплантована у Київському центрі нефрології та діалізу.

Усі реципієнти вже отримали донорські органи та проходять реабілітацію по місцю проведення оперативних втручань.

Наша щира вдячність усім, хто брав участь у цьому дійстві. Ваш професіоналізм та швидкі дії дають шанс на життя людям.

Усі трансплантації виконані згідно з пілотним проектом та є безкоштовними. Здоров'я і швидкого одужання реципієнтам! Шана донору та його родичам.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo