Новини
03 червня 2016
Компанія «Нова Пошта» подарувала клініці Інституту Шалімова біохімічний аналізатор крові «Thermo Fisher Scientific»

3 червня 2015 р., голова соціальних проектів PR - департаменту компанії «Нова Пошта» передав в дар експрес-лабораторії відділення інтенсивної терапії клініки Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова  біохімічнийаналізатор крові «Thermo Fisher Scientific».

Прилад призначений для швидкого визначення біохімічних показників крові у пацієнтів із захворюваннями різного ґенезу, які потребують високоспеціалізованого хірургічного лікування та хірургічних втручань найвищої ступені складності (у т.ч. при комбінованих бойових політравмах, при органній або тканинній трансплантації, а також при різних резекціях і протезуванні).

Передача документації на прилад.

Від імені лікарів установи, слова щирої вдячності за підтримку та надану суттєву допомогу сказав благодійникам директор Інституту, д.мед. н., професор Олександр Усенко. Він зазначив, що небайдуже та дбайливе відношення до пацієнтів (а особливо до воїнів АТО, які проходять високоспеціалізоване лікування в Інституті Шалімова) з боку компанії «Нова Пошта», дає можливість поставити обстеження поранених бійців та усіх хворих на якісно новий рівень і сприятиме ще більш оперативній роботі діагностичних підрозділів Інституту, що в свою чергу веде до реального втілення у життя європейських стандартів діагностики і лікування громадян України.

Прес-служба НІХТ

Переглянути фотозвіт про подію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo