Новини
photo_2024-05-08_15-12-36.jpg
09 травня 2024
Синдром Бувере

До нашого Центру звернулась пацієнтка 69 років зі скаргами на виражений біль в ділянці правого підребер`я, загальну слабкість та рясне блювання.

З анамнезу було відомо, що пацієнтка близько 10 років хворіє на жовчно-кам’яну хворобу.

Пацієнтку обстежили в екстреному порядку та встановили діагноз: жовчно-кам'яна хвороба, ускладнена холецисто-дуоденальною норицею, синдром Бувере, висока тонкокишкова непрохідність.

До відома. Синдром Бувере (або гострий біліарний ілеус) вважається одним із ускладнень жовчно-кам'яної хвороби (частота якого складає 0,25 - 6% від всіх холецисто-дуоденальних нориць). Синдром характеризується розвитком запальних дегенеративно-дистрофічних змін між жовчним міхуром та стінкою ДПК, що призводить до формування нориці (отвору), через яку конкременти мігрують в просвіт ШКТ і можуть викликати кишкову непрохідність.

Під час оперативнгого втручання хірурги розʼєднали холецисто-дуоденальну норицю, видалили жовчний міхур та виконали пластику дванадцятипалої кишки за Гейнеке-Мікулічу, а великий конкремент, який і став причиною кишкової непрохідності, видалили, виконавши ентеротомію (розріз стінки тонкої кишки).

Післяопераційний період пройшов без ускладнень і за тиждень жінку виписали зі стаціонару. На днях Валентині виповнилось 70 років, свій ювілей вона відсвяткувала вдома.

Піклуйтесь про своє здоров’я та вчасно звертайтесь за допомогою.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo