Новини
photo_2022-06-15_08-16-51.jpg
15 червня 2022
Стань донором сьогодні - врятуй життя завтра!

Кожна людина шукає чим може бути корисною зараз для суспільства і своєї країни, тому робить благодійні внески, волонтерить та допомагає кожен своїми силами. Та не будемо забувати як багато наших співвітчизників потребують того, що не можна купити за гроші. Для їх життя необхідне переливання крові і саме Ви можете врятувати їх, зробивши таку важливу благодійну справу.

Кожного дня потреба в донорській крові зростає і банк потрібно поповнювати, тому ми просимо усіх приєднатися до цієї благодійної справи і прийти до нас в Інститут для того, щоб здати кров на благо нашим співвітчизникам.

Якщо Ви працюєте у великому підприємстві і хочете долучитися усім відділом до цієї справи, ми можемо організувати виїзд до вас. Зараз конче потрібні усі групи крові. Просимо небайдужих записуватися на здачу крові заздалегідь за телефонами:

+38(044)497 30-01

+38(095)867 09-86

Донорський пункт працює у будні з 9:00 до 12:00 за адресом: вул. Героїв Севастополя 30 (поліклінічний корпус, перший поверх).

Щорічно 14 червня у всіх країнах світу відзначають Всесвітній день донора крові. Цей день, як вдячність усім людям, які роблять такий благодійний вчинок для порятунку життя інших. Зробіть цей важливий крок вже сьогодні - допоможіть людям!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo